Gaia Dergi bugüne kadar sizlere Web, Android, Facebook ve Google platformlarından ulaştı. Gaia Dergi’yi daha fazla kullanıcıya ulaştırmak, daha kaliteli bir deneyim yaşatmak için bir proje başlattık. Projenin adı Grow the Gaia.

Projenin ilk aşamasında Gaia Dergi, iOS ve Apple ekosistemlerinde de kullanıcılarına ulaşmayı planlıyor. iPhone ve iPad’lerde çalışmak üzere tasarlanacak bir iOS Application ve Apple News projenin ilk ayağını oluşturuyor. Bu sistemleri kurabilmek için bir teknik elemana ve çeşitli yazılım/servis giderlerini karşılayabilecek bir mali güce ihtiyacımız var.

İkinci aşamada ise kullanıcılarımıza Youtube kanalımız üzerinden etkin ve sürekli bir paylaşım sistemi kurmayı planlıyoruz. Bu kanalda kendin-yap videolarından ekoloji, küresel ısınma, insan hakları, kültür&sanat konularına kadar geniş bir yelpazede video içerikler olacak. Bu video içerikleri hazırlayabilmek için çeşitli yazılımlara, kamera, ışıklandırma gibi çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyuyoruz.

Son aşamada ise web ve mobil platformlar üzerinden yayın yapacak Radyo Gaia‘yı kurmayı planlıyoruz. Son aşamanın planlama analizi ve hedefleri ilerleyen zamanlarda paylaşılacaktır.

Grow the Gaia projesini hayata geçirebilmek için ilk aşaması 7000 TL, ikinci aşaması 6000 TL, son aşaması 2000 TL olmak üzere toplamda 15000 Türk Lirası bağışa ihtiyacımız var. Hemen şimdi bağış yap ve Gaia’nın günden güne büyümesine katkı sağla… Bizi okuduğunuz ve desteklediğiniz için teşekkür ederiz!

[vc_tta_tabs color=”purple” active_section=”1″ pagination_style=”outline-square” title=”Projenin aşamaları”][vc_tta_section title=”Aşama 1″ tab_id=”stage1″]

Hedef: iOS uygulaması, Apple News platform yayını

Maliyet: Programcı ve tasarımcı ücreti – 6000 TL, Diğer ücretler (çeşitli servis ve sistem ücretleri, tanıtım bütçesi, bakım-güncelleme hizmetleri) – 1000 TL.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Aşama 2″ tab_id=”stage2″]

Hedef: Youtube kanalını düzenli içerik üretip bunları geniş kitlelere ulaştırabilecek bir hale getirmek

Maliyet: Stüdyo ekipmanları (kamera, ışıklandırma, ses-kayıt) – 4500 TL, Lisanslı yazılımlar (Adobe yazılımları ve bazı lisanslı kütüphaneler) – 750 TL, Tanıtım bütçesi ve diğer giderler – 750 TL

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Aşama 3″ tab_id=”stage3″]

Bu aşama için detaylı maliyet analizi ve hedefler ilerleyen zamanlarda paylaşılacaktır.

[/vc_tta_section][/vc_tta_tabs]

Gerçekleşme oranı

An itibarıyla projenin gerçekleşme oranı %1. Projeye destek olarak bu oranın hızlanarak artmasını sağlayabilirsiniz!

Nasıl destek olabilirim?

Aşağıdaki destek paketlerinden gönlünüzden geçeni alarak, projenin gerçekleşmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Medya

95,278BeğenenlerBeğen
451TakipçilerTakip Et
17,593TakipçilerTakip Et
24,164TakipçilerTakip Et
243AboneAbone Ol
- Android uygulamamız -