Alive Open Air Festivali, 6-7-8-9 Ağustos tarihlerinde denize sıfır arazisinde birbirinden eğlenceli isimleri misafir ediyor.

Dört gün boyunca sürecek müzik keyfine yurt içinden ve yurt dışında birçok isim katılacak. Ege’nin meşhur tatil kasabası Seferihisar‘da gerçekleşecek bu festivalin biletleri herkesin bütçesine de uygun.

babazula
BaBa ZuLa

Ayrıca vegan/vejetaryenler için de ayrı bir menü hazırlanmış: Rainbow kısır, mercimek köftesi, meyve salatası, makarna ve vegan dürüm…

Günlük bilet (35 TL) alabileceğiniz gibi kombine bilet (60 TL) veya kamp+kombine (80 TL) bilet de alabilirsiniz.

she past away
She Past Away

Eğer çadırınızı alıp kamp yapmayı planlıyorsanız doğaya ve çevrenize saygılı olmayı unutmayın. Herkes festival sonrası kendi çöpünü toplarsa müthiş eğlence sonrası dehşet bir görünüm ortaya çıkmaz. 

Festival alanında alkollü içki satışı yapılacak olup, 18 yaşından küçüklere hiçbir şekilde alkollü içki ve tütün mamulü satışı yapılmayacağı beyan edildi ve 18 yaşından küçüklere özel bileklik takılacak. Ayrıca, her türlü hava koşulunda festival gerçekleşeceğini ve her türlü hava koşuluna hazırlıklı olmanız gerektiğinin de altını çiziyorlar.

Bunun gibi bilmeniz gerekenlerin tüm listesine internet sayfalarından ulaşabilirsiniz. Festivale birkaç gün hâlâ bilet almadıysanız satış noktalarından temin edebilirsiniz.

Alive Open Air Line Up

6 Ağustos (Perşembe)

Anathema
Metalium
Pitch Black Process
Murder King
Nemrud
Soul Sacrifice
Kanca
A Kind of Vision

7 Ağustos (Cuma)

Brooklyn Funk Essentials
BaBa ZuLa
Peyk
Entu
Reşat Öden
Mızıkçı Melodiler
Burcu Tatlıses

8 Ağustos (Cumartesi)

Mor ve ötesi
Cem Adrian
Anima
Kesmeşeker
Yüzyüzeyken Konuşuruz
Adamlar
Barış Demirel

9 Ağustos (Pazar)

MFÖ
Mavisakal
Moğollar
She Past Away
Kül
Ehl-i Keyf
Nilüfer Açıkalın