Son dönemde okuma deneyimini zenginleştirmek isteyen okurlara yönelik hizmet ve servislerde artış gözleniyor. Bunlardan en yenisi ise Başka Bi’Kitap. Başka Bi’Kitap abonelik sistemiyle fark yaratmayı hedefliyor.

Başka Bi’Kitap deneyimi için yola çıkıyorlar

Başka Bi’Kitap, okuma deneyimini zenginleştirmek isteyen okurlara abonelik sistemiyle hizmet veren bir kitap servisi olarak faaliyet göstermek için yola çıkıyor. Başka okuma deneyimleri sunmanın yanı sıra okuduğunuz ve okuyacağınız kitaplarda farklı pencereler açacak yan okumaları da sağlamayı amaçlayan proje, önümüzdeki günlerde hayata geçecek.

Bu yeni serviste, her ay bir başka yazarın/sanatçının seçtiği en az üç kitap, abone olduğunuz Başka Bi’Kitap sayesinde evinize, üstelik her ay sabit bir fiyata gelecek. Bunun için Başka Bi’Kitap’a abone olmak yetecek. Her ay evinize gelecek paketlerde sizi sürpriz hediyeler de verilmesi planlanıyor.

Başka Bi’Kitap deneyimi için yola çıkıyorlar

Projeyi hayata geçiren ekipten Merve Kırman, şunları söyledi: Başka Bi’Kitap, bireysel okuma deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz etkinlikler düzenleyerek topluluğun diğer üyeleriyle ve yazarlarla tanışabileceğiniz, okuduğunuz kitaplar üzerine sohbet edebileceğiniz platformlar ve etkinlikler de sunacak. Ayrıca abonelikleriniz sayesinde köy okullarına da destek olacaksınız. Başka Bi’Kitap’a abone olarak köy okullarına bu kitapların gönderilmesini sağlayabilirsiniz.”

Başka Bi’Kitap aylık abonelik ücreti olarak 49.90 TL gibi sabit bir ücret sunuyor. Kasım ayının kitapları ise Murat Gülsoy tarafından seçildi.