Okuma süresi: 2 dakika

Simorg Derneği ve Ankaralı müzisyenlerin, sokak hayvanlarına mama almak için düzenledikleri “Hayatıma Dokun” konserlerinin 3’üncüsü 24 Ocak Perşembe akşamı Fikrim Bar’da gerçekleştirilecek.

Simorg (Sokak Hayvanları için Mücadele ve Organizasyon Derneği) gönüllüleri, kısıtlı imkânlarıyla, özellikle belediyeler ve sahipleri tarafından ıssız bölgelere terk edilen sokak köpeklerinin beslenmesi ve gerektiğinde tedavisi ile ilgileniyorlar.

Geçtiğimiz kış sonlarında, TersName müzik grubundan Dadal Zülfükar, beraber yaşadığı dört ayaklı bir dostu aracılığıyla Simorg gönüllüleri ile tanışmış ve derneğin çalışmalarına kendi alanından bir destek sunmak için çalışmaya girişmiş. Ankaralı birçok müzisyen de fikre destek vermiş.

Mayıs ve Kasım aylarında iki konser düzenleyen “Hayatıma Dokun” ekibi, kazandıklarını mamaya dönüştürmüşler, Simorg gönüllüleri Altındağ’ın uzak bölgelerine ve İmrahor’a mama dağıtımları gerçekleştirmiş.

24 Ocak’ta gerçekleşecek 3. Hayatıma Dokun konserinde, Hüseyin Güngör, Kemal Çelik, Tersname, Serkeşler ve Kibele yer alacak.

Bu konserde farklı olarak, internetten de bilet ve ekstra mama satın alabiliyorsunuz.
https://www.maxinyeri.com/kategori/simorg-icin-hayatima-dokun-konseri.aspx

Facebook Etkinlik Linki: https://www.facebook.com/events/2129102584071139/