Okuma süresi: < 1 dakika

İhtiyaçlarımız değişiyor. Bazı ihtiyaçlarımızı karşılayabilirken bazıları aksıyor. Neyin aksadığını bilemeden sağlık sorunlarıyla uğraşıyoruz. Sağlık sorunların oldukça tekrar başa dönüp organik tüketmeye, doğal tüketmeye devam ediyoruz. Yeni çağın spiritüel pazarında kendimizi iyi hissetmek için çalışmalar yapıyoruz. Daha organik tüketmek için topluluklar kuruyoruz. Yeni nesil örgütlenmeler ile bir araya geliyoruz.

Farklı bir ihtiyaç belirdi. Organik besin tüketmenin, dayanışmanın, türetici olmanın, tüketici olmanın, çevreci olmanın, ekolojik olmanında üstünde bir ihtiyaç. Topluluklarımız geldi bir noktada dayandı. Sistemin araçlarıyla çıkılan yolda, yeniyi üretemeyince, sistem öğütmeye başladı ve şimdiden bir döngü oluştu.

Ancak ihtiyaç hala orada. Birileri bütün bu organik yaşam topluluklarının ötesinde, ekolojik üretim/tüketim topluluklarının ve diğer birçok tanımların da ötesinde bir ihtiyacı hissettiler ve düşüncesel olarak bir araya geldiler. Aralarında mesafe olsa dahi bir şeylerin çalıştığını gördüler. Çünkü fikirlerle buluştular.

Önümüzdeki hafta içi bu düşünceleri taşıyanlar ile bir araya gelecek. İçinde insana ve doğaya dair konuşmaların, gelecekle konuşmaların olacağı ilk toplantı olacak. Spiritüelizmden, doğaya, yarım kalmış doğa ile insanın doğayı tamamlama şekli üzerine konuşmalar olacak. Buradan her şeyi açık etmek istiyorum ancak şu uygun olabilir daha fazlasını arayanlar için “manyetik bir merkez oluşturmak”. Doğa ve bize göz kırpıyor. Bu yazı size yakın geliyorsa bana yazabilirsiniz: [email protected]

Haftaya görüşmek üzere dostlar!