İlk olarak Eylül 2015’te yayınlanan Gaia Dergi Android uygulaması, 1 Mayıs’ta yayınlanan v5.0 güncellemesi ile artık çok daha hızlı, pratik ve kullanışlı.

Yeni görünümü ve hızlı arayüzü ile dünyadan ve Türkiye’den ekoloji, kültür-sanat, yaşam, bilim ve teknoloji haberleri artık bir tık uzağınızda. En son Aralık ayında gelen güncelleme sonrasında okuyucularımızdan gelen talepler doğrultusunda güncellediğimiz uygulama aynı zamanda ücretsiz.

v5.0 ile gelen yenilikler

Material Design: Uygulamanın tasarım ana hatları ve ince detayları Google’ın dünya çapında ün kazanmış “Material Design” yönergelerine uygun olarak yapıldı. Oldukça pratik, kullanımı kolay ve akışkan tasarım ile uygulama içerisinde gezinmekten keyif alacaksınız.

Anlık bildirim: Artık Gaia Dergi’de yeni bir haber yayınlanır yayınlanmaz uygulamadan “yeni haber bildirimi” alacaksınız. Böylece yeni haberleri anında ve hızlı bir şekilde okuyabilirsiniz. Bildirimleri kullanıcılarımızı rahatsız etmeyecek ve kullanım keyfini azaltmayacak şekilde tasarladık.

Favoriler & Paylaşılanlar: v5.0’da gelen bir diğer yenilik ise favoriler ve paylaşılanlar sayfası. Artık paylaştığınız ya da favorilerinize eklediğiniz haberleri sol menüden kolaylıkla görebilirsiniz.

Arama: İlk olarak v4.0’da kullanıma sunduğumuz arama özelliği daha da geliştirildi ve hızlandırıldı. Çok kolay bir şekilde istediğiniz habere anında ulaşabileceksiniz.

Sanal Mağaza: v4.0’da kullanıma sunulan sanal mağaza daha da geliştirildi. Artık e-dergilere çok daha kolay abone olabilir ve okuyabilirsiniz. Aylık sadece 3.49 TL’ye Gaia Dergi’nin tüm e-dergilerine erişebilirsiniz.

Ayarlar: v5.0’da uygulama eklediğimiz özelliklerden biri olan ayarlar sayfasından bildirimleri açıp-kapatabilir, e-dergi aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir ve beta güncellemelerine kaydolabilirsiniz.

Veri kullanımı: v5.0’da eklediğimiz ve arka planda çalışan bu özellik sayesinde uygulama minimum veri tüketimi ve maksimum şarj performansını sağlayacak şekilde özelleştirildi. Artık uygulamayı kullanırken daha az internet ve daha az şarj harcayacaksınız.

Uygulamayı Google Play‘den ya da APK dosyası olarak indirebilirsiniz. Keyifle kullanmanız dileğiyle!

Google Play: İndirmek için tıklayınız.

APK: İndirmek için tıklayınız.