Belki de en son şey bile değildir, bir lezbiyenin bir erkek penisine dokunmak istemesi ama bu videoda, tam da bu olayı, komik ve şaşırtıcı şekilde izliyoruz.

Lezbiyen çift Bria ve Chrissy, YouTube kanalı üzerinde birçok takipçiye sahip. LGBTİ topluluklarını destekleyen eğlenceli videoları, kanallarında paylaşıyorlar. Lezbiyenlerin ilk defa bir penise dokunduklarını içeren bir videoyu da yakın zamanda YouTube üzerinden paylaştılar ve yüklendiği andan itibaren 25 milyondan fazla seyredildi. Bu sosyal deney video sürecinde, yaşanalar iki taraf için de ilginçti. Elbette ortamdaki havada biraz gerginlik vardı.

Lesbians Touch A Penis For The First Time 2
Elbette ortamdaki havada biraz gerginlik vardı.

Videoda yer alan YouTube ünlüsü Arielle Scarcella “Dünyadaki bütün vücutların güzel olduğunu ve her birinin birbirinden cinsel anlamda etkilenmediğini kanıtlamak istedim” diye The Huffington Post‘a açıklama yaptı. Hatta Scarcella, annesini arayıp hayatında ilk defa bir penise dokunduğunu anlattı. 

Lesbians Touch A Penis For The First Time 4
Videodaki gönüllü erkek Aleks Malczewsk de gey.

Bria ise kendini şöyle ifade ediyor: “Kesinlikle en gergin olduğum an. Daha önce üç kere bir penise dokunmayı kabul ettim ama başaramamıştım.”

Video sonunda ise bir daha dokunmak istemediklerini ve kesinlikle lezbiyen olduklarını dile getirdiler.

Editör Notu: Ufak bir ekip olduğumuz için yapmak yapmak istediğimiz bazı şeylere yetişemiyoruz ne yazık ki şimdilik videoları orijinal dilleri ile yayınlamak zorunda kalıyoruz.