Beksultan arkadaşımın güncellemesiyle yarışmadan haberim oldu ve katılmak isteyen diğer sanatçı dostlarımıza Gaia Dergi olarak haber verelim istedik.

2019-2020 Dönemi İstanbul Rotary Sanat Ödülü Yarışması Ve Sergisi

İstanbul Rotary Kulübü Derneği genç sanatçıların tanıtım, kariyer ve eğitimlerine destek olmak ve ülkemizin sanat alanındaki gelişimine katkı sağlamak amacıyla İstanbul Rotary Sanat Ödülü yarışması düzenlemektedir.

Yarışmaya katılarak ilk elemeyi geçen sanatçıların eserlerinden oluşacak İstanbul Rotary Sanat Ödülü Sergisi, en az 10 gün boyunca ziyarete açık tutulacaktır. Sergi açılışında yapılacak ödül töreninde İstanbul Rotary Kulübü Deniz Kocaoğlu Büyük Ödülü ile birlikte “Floransa Villa Romana’da Onbeş Günlük Bir Residency Programı ve Sergi” Ödülü ve İstanbul Rotary Sanat Başarı Ödülleri ile birlikte “Nesin Sanat Köyü’nde Onbeş Günlük Residency Programı” Ödülleri’ni kazananlar açıklanacaktır.

2020 yılının seçici kurulu (isim sırasıyla) Ayşe Umur, Başak Şenova, Can Elgiz, Işın Önol, Dr. İpek Duben, M. Özalp Birol ve İstanbul Rotary Kulübü Derneği 2019-2020 Dönem Başkanı Aykut Şener

Sergi, 31 Mart – 18 Nisan 2020 tarihleri arasında, Maslak’taki Elgiz Müzesi’nde gerçekleştirilecektir.

Detaylar için http://istrotarysanat.com/