Okuma süresi: 3 dakika

Feature Shoot ve ImageBrief’in başlattığı yeni projeyle şehir hayatından uzaklaşmak ve doğanın bir parçası olduğunu hatırlamak isteyen herkesi bir araya getirmeyi hedefliyor.

Fotoğrafçılık sitesi Feature Shoot, profesyonel fotoğrafçıları ve fotoğrafseverleri buluşturan alternatif galeri ImageBrief’le birlikte başlattığı “Off The Grid” (Medeniyetten Uzakta) isimli projeyi tanıttı. Projede uzaklardan ve doğadan ilham alan profesyonel fotoğrafçılar çektikleri kareleri paylaşarak başka bir yaşamın da mümkün olduğunu gösteriyor.

ImageBrief, projeye dahil olan bütün fotoğrafçılara bazı özel imkânlar da sunuyor. Fotoğrafçılar, site üzerinden fotoğraflarını satışa çıkarabiliyor ve alıcıyla doğrudan iletişime geçebiliyor.

Dünyanın her yerindeki fotoğrafçılara açık olan projeye katılmak için ise ImageBrief‘e üye olmanız ve kendi galerinizi oluşturmanız yeterli.

© William Woodward / ImageBrief.comThis image has been licensed solely for PERSONAL, NONCOMMERCIAL use and TEST or SAMPLE use, including COMPS and LAYOUTS and may not be used in any final materials distributed inside or outside the licensee or any related entity. License granted for a period of 30 days from date of download from www.imagebrief.com. Image IMG-425196-004316. Copyright William Woodward/ImageBrief.com

© Christopher Rubey / ImageBrief.com© Christopher Rubey, 2015 - www.chrisrubey.com
© Jess Arnold / ImageBrief.comJess-Arnold1

© Prajit Ravindran / ImageBrief.com3Prajit-Ravindran
© Justin Paget / ImageBrief.com4Justin-Paget
© Berta Tilmantaite / ImageBrief.com
6Berta-Tilmantaite
© Dustin Penman / ImageBrief.com7Dustin-Penman
© Gracie Ryan / ImageBrief.com
8Gracie-Ryan
© Greg Mionske / ImageBrief.com9Greg-Mionske

© Jenna Genio / ImageBrief.comThis image has been licensed solely for PERSONAL, NONCOMMERCIAL use and TEST or SAMPLE use, including COMPS and LAYOUTS and may not be used in any final materials distributed inside or outside the licensee or any related entity. License granted for a period of 30 days from date of download from www.imagebrief.com. Image IMG-898477-627770. Copyright Jenna Genio/ImageBrief.com

© Justin Paget / ImageBrief.com10Justin-Paget-2
© Kevin Faingnaert / ImageBrief.com
Nicolas
© Kevin Faingnaert / ImageBrief.com
Jürn's House
© Rhombie Sandoval / ImageBrief.com13Rhombie-Sandoval
© Ryan Walkerq / ImageBrief.com14Ryan-Struck

© Sean Cook / ImageBrief.com
medeniyetten uzaklaşmak isteyenlere
© Thomas Wilson / ImageBrief.com
medeniyetten uzaklaşmak isteyenlere

© Sash Alexander / ImageBrief.commedeniyetten uzaklaşmak isteyenlere

Kaynak: Feature Shoot