Okuma süresi: < 1 dakika

Karşınızda sıradışı bir blogger var! 

Hayatının kontrolünü başkalarına vermeyen, gördüğü her kediyi sevmeden yoluna devam edemeyen, öykü kitabını bitirmeye çalışan ve yol bisikletlerine âşık… İnsanlar bisikletle tanışsın, ondan korkmasın ve hatta özensin diye elinden geleni yapan bir hayalperest: Gökhan Kutluer. 30 yaşında ve en büyük tutkusu bisiklete hayatını adamış bir blogger. Otoriteyle problemleri olan, mantıksızlık gördüğü yerde duramayan, kafa tutmayı, boyun eğmemeyi ve bunun sonuçlarına katlanmayı seven bir adam olarak tanımlıyor kendisini.

Bu inişli çıkışlı hayatı uzaktan takip etmek isteyen bugün binlerce kişi hem Instagram hem de Facebook adresi üzerinden Gökhan’dan ilham alıyor. Bisiklet yolculuklarında manzaraların süslediği fotoğraf hikâyeleriyle büyük beğeni toplayan Kutluer “Bisiklet beni hayata bağlıyor, kafamı kuma gömmek; mutlu olmak için alternatif yollar aramak istediğimde kendimi hep onun üzerinde buluyorum. Ne kaybettiysem, hep onunla arıyorum” diyor.

Siz de hayata sempatik bir bakış atmak, kedilerden, doğadan ve keşiflerden ilham almak, bisikletle hayallerinizin peşinden koşmak isterseniz Gökhan’dan ilham alabilirsiniz:@gokhankutluer; http://www.dengetekeri.org/

Gokhan-Kutluer-1Gokhan-Kutluer-2Hazırlayan: Pelin Ateş