Okuma süresi: 2 dakika

Özellikle Algrid Mer ile birçokları etkisi altına alan İsveçli Hinkstep‘in de ilk defa Türkiye’ye geleceği Freaks in Love Festivali 10-13 Eylül’de, İzmir‘de başlıyor.

Psychedelic kültürün son birkaç senede Türkiye’de de artması ve ilgi görmesi ile yaz dönemi gerçekleşen psychedelic festivaller de çoğalmaya başladı. Freaks in Love da üç günlük bir eğlence ile yaz döneminin kapanış ev sahiplerinden.

Freaks in Love Festivali 10 Eylül'de başlıyor 3

Şamanik ritüeller, deneysel enstrümanlar ile kendimizden geçerken yoga ve reiki ile ruhumuzu tazeleyeceğiz. Ateş şovları gibi junglor workshopları da meraklıları için festivalde olacak.

Freaks in Love Nedir?

Sevgi, dostluk, kardeşlik, doğa sevgisi ve güzel enerjilerin bir araya geldiği; müzik ve görsel sanatlarla harmanlandığı bir buluşmadır. Freaks in Love ailesi uluslararası bir platformda tanınmış birçok sanatçı ile katılımcılarını buluşturmuştur. Freaks in Love oluşumu içerisinde kendi alanında benzeri olmayan çalışmaları ile bulunan sanatçılar katılımcılarına bir festivalden öte unutamayacakları bir deneyim yaşatmayı amaçlayarak yola çıkmışlardır ve yolda her yıl artan katılımcı sayısı ile alanında uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir.

2006 yılında küçük parti organizasyonları ile başlayan Freaks in Love oluşumu 2014 yılında İzmir’in Selçuk- Efes ilçesinde yapılan “Freaks in Love festivali” ile ismini uluslararası platforma duyurdu. Freaks in Love ailesi 2014 senesini birbirini takip eden birçok festival parti ve organizasyon ile kapattı.

Kapıdan satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de bilet satın almak mümkün.

Festivalin gerçekleşeceği adres: 
Rainbow Bay Özdere / Beach Hotel Restaurant
Efetur caddesi, Özdere, 35490 Menderes, Izmir, Turkey

Facebook etkinlik sayfası için tıklayınız.

Freaks in Love Festivali 10 Eylül'de başlıyor 1 Freaks in Love Festivali 10 Eylül'de başlıyor 2