Ana SayfaKültür & SanatMüzikPsychedelic müzik festivali Freaks in Love 10 Eylül'de başlıyor

Psychedelic müzik festivali Freaks in Love 10 Eylül’de başlıyor

-

Özellikle Algrid Mer ile birçokları etkisi altına alan İsveçli Hinkstep‘in de ilk defa Türkiye’ye geleceği Freaks in Love Festivali 10-13 Eylül’de, İzmir‘de başlıyor.

Psychedelic kültürün son birkaç senede Türkiye’de de artması ve ilgi görmesi ile yaz dönemi gerçekleşen psychedelic festivaller de çoğalmaya başladı. Freaks in Love da üç günlük bir eğlence ile yaz döneminin kapanış ev sahiplerinden.

Freaks in Love Festivali 10 Eylül'de başlıyor 3

Şamanik ritüeller, deneysel enstrümanlar ile kendimizden geçerken yoga ve reiki ile ruhumuzu tazeleyeceğiz. Ateş şovları gibi junglor workshopları da meraklıları için festivalde olacak.

Freaks in Love Nedir?

Sevgi, dostluk, kardeşlik, doğa sevgisi ve güzel enerjilerin bir araya geldiği; müzik ve görsel sanatlarla harmanlandığı bir buluşmadır. Freaks in Love ailesi uluslararası bir platformda tanınmış birçok sanatçı ile katılımcılarını buluşturmuştur. Freaks in Love oluşumu içerisinde kendi alanında benzeri olmayan çalışmaları ile bulunan sanatçılar katılımcılarına bir festivalden öte unutamayacakları bir deneyim yaşatmayı amaçlayarak yola çıkmışlardır ve yolda her yıl artan katılımcı sayısı ile alanında uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir.

2006 yılında küçük parti organizasyonları ile başlayan Freaks in Love oluşumu 2014 yılında İzmir’in Selçuk- Efes ilçesinde yapılan “Freaks in Love festivali” ile ismini uluslararası platforma duyurdu. Freaks in Love ailesi 2014 senesini birbirini takip eden birçok festival parti ve organizasyon ile kapattı.

Kapıdan satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de bilet satın almak mümkün.

Festivalin gerçekleşeceği adres: 
Rainbow Bay Özdere / Beach Hotel Restaurant
Efetur caddesi, Özdere, 35490 Menderes, Izmir, Turkey

Facebook etkinlik sayfası için tıklayınız.

Freaks in Love Festivali 10 Eylül'de başlıyor 1 Freaks in Love Festivali 10 Eylül'de başlıyor 2

SON YAZILAR

Türkiye’nin rock efsanesi Erkin Koray aramızdan ayrıldı

Türkiye'de rock müziğinin öncülerinden ve efsane ismi Erkin Koray, 82 yaşında hayatını kaybetti. 10 Temmuz 1941 doğumlu olan Erkin Koray, Türkiye müziğine getirdiği yenilikler ve...

Zeytin ağaçları Sounds of Paşaköy’ün eşsiz melodileriyle dans ederken çocukların eğitimi için bağış toplanacak

Zeytin ağaçlarının gölgesinden yükselen eşsiz melodileriyle 2021 yılından bu yana klasik müzik sevenlere unutulmaz bir deneyim yaşatan Sounds of Paşaköy bu sene 12 Ağustos’ta gerçekleşecek....

Şubadap Çocuk’tan yeni albüm: Birimiz Hepimiz – Hepimiz Birimiz

Şubadap Çocuk, Birimiz Hepimiz - Hepimiz Birimiz adlı yeni albümünü yayınladığını duyurdu. Çekirdeksiz Domates, Fasa Fiso, Özgürlük gibi şarkılarıyla sadece çocukların değil yetişkinlerin de kulaklarında...

Türkiye’den İran’daki halk isyanına şarkılı destek: ¨Beraye Azadi¨

Mahsa Amini’nin dövülerek öldürülmesiyle başlayan isyan, İran’ın çok sayıda kentine yayılmıştı. İranlı müzisyen Shervin Hajipoor’un yazdığı Baraye Azadi şarkısı isyanın marşı haline geldi ve dünyanın...
Yeşim Özbirinci
Yeşim Özbirincihttp://www.wearethehippies.com
İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Muhabir ve editör olarak çalıştı. Son yıllarda çevre bilimine merak sardı. Gezmeyi ve kamp yapmayı seviyor.

ÇOK OKUNANLAR

95,278BeğenenlerBeğen
17,593TakipçilerTakip Et
22,156TakipçilerTakip Et
243AboneAbone Ol