Ana SayfaYaşamStalkerlığın ürkütücü yüzü

Stalkerlığın ürkütücü yüzü

-

Bir kadın üç senelik işini bıraktıktan sonra onun her hareketini takip eden iş arkadaşından üç ciltlik bir günlük gelince önce ürkmüş, sonra ise iğrenmiş.

Belki de romantik bir jest olduğunu (!) düşünen stalker’ı, iş yerinde yan yana çalışırlarken onun hakkında her detayı aşırı ve uygunsuz bir şekilde içeren günlüğü açıkça ona vermiş.

Günlükte toplam 221 girdi varmış, hareketleri, kıyafetleri ve diğer adamlara davranışları üzerine takıntılı ifadeler içeren yazıların bazıları diğerlerinden daha ürkütücü.

Bir yerde nasıl mastürbasyon yaptığından ve “tohumlarını” onun için “sakladığından” detaylı bir şekilde bahsetmiş.

Fotoğrafları online paylaşarak işin altıncı ayından sonra dışarı çıkmayı teklif ettiğinde nasıl iletişim kurduklarını açıklamış.

Onu reddettiğinde iletişimi tamamen kesmiş, bu da günlüklerin başlangıç tarihine tekabül ediyor.

 

*Giydikleri: ??
Umarım tatilin keyfini çıkarıyorsundur tatlım. Ama ben seni dehşet özledim. Bu hafta bildiğin cehennem olacak. Gelecek Pazartesi’ye kadar dakika sayacağım. Açıkçası seninle gelmeyi düşündüm. Eminim beni tatil yerinde görsen kalbin aşkla dolardı. Belki de dolmazdı. İkilemde bıraktığım için özür dilerim ama beni orda görüp mutlu olamayacağına dair o küçücük ihtimal (arkadaşının düğününün bir parçası olamam değil mi? Haha.), burnundan getiremezdim.

Bazen gerçek aşkımızı anlamaya çok yakın duruyorsun. Başka zamansa… Beni delirtiyor. Üzgünüm ama öyle! Sinirlenmek istemiyorum. O yüzden bekleyeceğim. Ama sonsuza kadar değil, aptal! Lanet, bu en iyisi. Kutsal evliliğe şahit olmak belki de ihtiyacın olan harekettir. Umarım. Çünkü seni seviyorum. Sen de beni seveceksin. Yakında!*

*Giydikleri: Yeşil saten bir bluz, dizlerine kadar inmeyen siyah dar etek (sadece oturduğunda ne kadar kısalacağını hayal edebiliyorum). Siyah 5 cm topuklu, saçlar toplu.

****’lerle flörtleşme olayı bitmeli. Anlayışlı olmaya çalışıyorum. Kadınlar evrimsel olarak flörte meyilli. Ama benim dinlediğimi bildiğin halde bir hafta iki ya da üç kez onunla şakalaştığını duymak kanımı kaynatıyor. O *** ne gibi bir çekiciliği var ki senin için? Anlayamıyorum. Onun üstü kapalı imalarını ve senin bu tarz bir konuşmaya karşılık vermeni duymak beni hasta ediyor. Alçakgönüllü ol! Olman gerektiği gibi uysal ve saf ol! Kalkıp senin için doğru adam burada demem gerekiyormuş gibi hissediyorum. Birkaç cm uzağında! İhtiyacın olan her şeyim ve ilerde anlayacaksın ki istediğin her şeyim. Gerçekten davranışların bana zorluk veriyor tatlım. Ama bunlar benim moralimi bozmuyor çünkü senin henüz bilmediğin yolun sonunu biliyorum. Sonsuza kadar birlikte olacağız. Bu sona doğru geliyorsun, hissediyorum. Senin şu biriyle iki ya da üçten fazla görüşme beceriksizliğin ve **’yı bir “iş” sevgilisi (oyuncak) olarak görmen yolun sonuna doğru gittiğin anlamına geliyor. Sabırlıyımdır. Gerçekten. Ne de olsa sonsuza kadar birlikte olacağız.*

Kilo alırsa hayal kırıklığına uğrayacağını ve kadınların çocuk büyütmek için var olduğunu söylemekten çekinmeyerek kadın düşmanlığı en baştan göstermiş.
“Olman gerektiği gibi alçak gönüllü, uysal ve saf ol,” diye emretmiş.

Daha da iğrenç, hatta bazen de tehlikeli hale gelmiş. “Flörtleşme (başka adamlarla) işi hemen sona ermeli. Kalkıp senin için doğru adam burada demem gerekiyormuş gibi hissediyorum.”

“Kainatın sonuna kadar seni takip edeceğim. Seni bulacağım ve anlamanı sağlayacağım.”

Her zaman ondan şüphelendiğini ve masasının cihazla dinlendiğine dair paranoya yaptığını söyledi. “Her şeyi duymuş olması benim açımdan şüphe vericiydi,” dedi, “Bazen acaba masamı mı dinledi diye merak ediyorum. Çünkü bu konuşmaların onun duyabileceği kadar yüksek sesle olmasının imkanı yok.
Ayrıca onu cezbetmeye çalıştığımı düşünüp tuvalete gidip mastürbasyon yaptığını düşündükçe iki kez kusuyorum.”

Bir de çocuklarının ismini Peter ve Andrew koymak istediğini okumak onu iğrendirmiş.

Rahatsız edici bir şekilde, bir gün giydiği ince kumaş tişörtten görünen “dantelli” sütyeninin alttan göründüğünü anlatmış. Hatta fotoğrafını çekip sonra ona bakarak mastürbasyon yapmış.

“Kendime tekrar dokunursam, pantolonuma patlayacakmış gibi hissediyorum.”

*Giydikleri: Bol dövmeli turkuaz gömlek, siyah evaze etek, saçlar toplu, düz siyah ayakkabı.

Teşekkür ederim aşkım! *** ile mastürbasyon alışklanlıkları üzerine yaptığın konuşma beni çok mutlu etti. Wow. O şişko suaygırı her ağzını açtığında KES SESİNİ, BIRAK DA ** KONUŞSUN diye bağırmak istedim!! (-:
Yalan söylemeyeceğim (senin yararına olmadıkça asla), o zamandan beri kaya gibi sertim. Ciddi anlamda banyoyu “o” amaçla kullanmayı düşünüyorum. Burada sadece bir kez yaptım. O da lavanta rengi ceketinin altına aşırı transparan bluzunu giydiğin zamandı, o kadar sıcaktı ki ceketi tüm gün giymedin. Dantelli sütyenini ve saf cennetin izlerini görebiliyordum. O günü özledim -tam olarak 14 Eylül 2015. Şükürler olsun ki fotoğrafını çekmiştim. Yüzün kötü çıkmış ama sana hadi poz ver diyecek halim yoktu ya haha. Muhteşem yüzünden hiçbir şey eksiltmiyor ama fotoğraf tamamen göğüslerinden ibaret. Açıkçası bu durumda, kafana bir çanta geçirsen de fotoğrafın harikalığı biraz bile eksilmez. Konudan baya saptım farkındayım haha. Seni utandırmaya çalışmıyorum tatlım. Tanrım fotoğrafı aklımdan çıkaramıyorum. Kendime tekrar dokunursam pantolonuma patlayacakmış gibi hissediyorum. Tamam bir dakika.*

*Giydikleri: Mavi ince bir süveter, altında beyaz gömlek. Açık kahve kumaş pantolon. Saçlar toplu. 7-8 cm topuklu.

Cuma günkü tartışmamıza ithafen netleştirmek için söylüyorum, mastürbasyonumu kısıtlamaya çalıştım. Ve korkma, mastürbasyon yaparken sadece seni düşünüyorum. Bundan önceki “malzemelerim” senle karşılaştırdığımda hiçbir şey aşkım. Konu mastürbasyona gelince seninle benim aramda fark var. Sen yaptığında kendini benim için hazırlıyorsun (biliyorum sevişiyorsun ama başka bir adama kendini vermeni düşünmemek için elimden geleni yapıyorum. Bu beni üzüyor ama bir yandan da o adamların benim gibi bir nirvanayla karşılaştırınca ne kadar iğrenç olduklarını görüyorsun). Senin için tohumlarımı saklıyorum, güzel çiçeğini ekmek için. Biliyorum spermlerin her gün yeniden oluştuğunu söylüyorlar ama beklediklerinde daha geniş olduğunu söyleyen adamlar da gördüm. Benim için de böyle olduğunu düşünüyorum. Ölçtüğümden falan değil tabi haha. Ama bir yanım boşa gitmektense ilk çocuğumuz olacak olan Andrew Peter’ı oluşturma şansını isteyen spermlerim için üzülüyor. O yüzden daha iyisini yapacağım. Elimden geldiğince sakınacağım. Senin için aşkım.*

*GİYDİKLERİ: KİM BİLEBİLİR Kİ?

Bunu nasıl yaparsın? Nasıl? Nasıl?
Gerçek aşkını nasıl terk edersin?
Hayatımızı nasıl terk edersin?
Gelecek neslimizi nasıl bir hiçliğe mahkum edersin?
NASIL????????
Sensiz olamam. Sensiz OLMAYACAĞIM. Evrenin sonuna kadar seni takip edeceğim. BUNU BİL! Seni bulacağım ve anlamanı sağlayacağım. BİZİM İÇİN gerçekten en önemli ilişkiyi tamamlamak için. Görüyorum ki kontolü ele almalıyım. Senin için beklemek istedim ama görüyorum ki sen de diğer kadınlar gibi erkeğin kontrolü ele almasına ihtiyaç duyuyorsun. Artık beklemek yok, kendin gözlerinle göremediğin şeyi göstereceğim sana! Sabırlı bir şekilde oturan, dinleyen, izleyen ve belgeleyen şeyi göstereceğim sana, senin için, gelecek nesil için!*

 

En sondaki “Sana geliyorum aşkım, sana geliyorum” belki de en ürkütücü olanı, ama neyse ki niyetlerini sürdürme imkanı olmamış.

Adam herhangi bir asılma eyleminde bulunamadan önce işi bırakmış, ama yeni işi için kiralık daire ararken adam günlükler dahil birkaç eşyayla gelip evinin önünde üç gün boyunca kamp kurmuş.
Kişisel hayatı ihlal ettiği için bir kısıtlama emri çıkarttırmış, bu emirden sonra adam onu kaçırmaya çalışmış.

Daha sonra yaşadığı yerdeki hukuki yaptırım adamı tutuklamış ve beş yıllık servis cezasına çarptırıldığı hapishaneye götürmüş.

Kaynak: METRO

SON YAZILAR

Enkaz bizi ezdi, üzdü, liyakatsızları yok edecek: Peki yeni düzende her canlı yaşam hakkına sahip olacak mı?

Yaşıyor olmak yüreğimizde koca bir kayaya dönüştürülmüş olsa da hayat, istemesek de bizi akışında sürükleyip götürüyor. Hem de daha yaralar sarılmadan, acılar dinmeden. Uzaktan izleyenler...

Dar Banyolar İçin Kullanışlı Lavabo Alternatifleri

Bazı lavabolar dar banyolar için daha uygundur. Bu alternatifler, daha küçük banyoların işlevselliğini artırmak ve daha fazla depolama alanı sağlamak için öne çıkar. Geleneksel lavabolar...

8 Mart Ama Hangi 8 Mart

"Ah, kimselerin vakti yok / Durup ince şeyleri anlamaya..." demiş Gülten Akın bir şiirinde oysa çok şey de yok elimizde; gözlerdeki gülümseme, birlikte söylenen şarkılar,...

Mezbahalar ve gaz odaları: Türcülüğün ve sağlamcılığın kesişimi

Egemenin öldürmekte hiçbir sakınca görmediği, bedeni rahatlıkla parçalara ayrılabilen, yaşam hakkı elinden alınanların tarihi kapkara ve hala bu şekilde kanla, sömürülmeyle, dışlanmayla, yok sayılıp aşağılanmayla...

ÇOK OKUNANLAR

95,278BeğenenlerBeğen
17,593TakipçilerTakip Et
22,156TakipçilerTakip Et
243AboneAbone Ol