Yoga Travel Jobs dünyanın her yerinden en iyi yoga işlerini oldukça kolay bir şekilde online olarak bulmanızı sağlayan keyifli bir platform. Yoga eğitmenleri için bir tropikal adada eğitimden, ormanda inzivaya çekilmeye kadar oldukça geniş bir yelpazede iş imkânlarını sunan Yoga Travel Jobs web sitede yoga-severler aynı zamanda birbirleriyle bağlantıya geçebiliyor büyüyen bu toplulukta hem öğrenip hem bildiklerini paylaşabiliyorlar.

Tüm dünyada en iyi yoga işlerini online olarak bulun

Websitesinde tüm dünya çapında heyecan verici iş imkânları listeleniyor. Ücretli işler, iş değişimi ve gönüllülük temelli işler olarak üç kategoride kolayca arama yapılabiliyor. Farklı ülkelerde ve konseptlerdeki merkezlerde ücretli olarak çalışılabileceği gibi, takas usülü ile yemek ve/veya kalacak yer karşılığında yoga eğitmenliği yaparak dünyayı gezmek veya gönüllü olarak bilgi ve zamanını paylaşıp önemli bir amaca katkı sağlamak da mümkün.

Yoga eğitmenlik eğitiminden yeni çıkanlar için, ilk eğitim-öğretim işleri zor gelebilir, çekingen hissedilebilir. Gönüllülük ve iş değişimi seçenekleri yeni eğittmenler için, dünya çapında sıklıkla güzel yerlerde, bilgilerini derinleştirme ve tecrübe kazanma açısından oldukça değerli bir yoldur.

Deneyimli yoga öğretmenleri için, ücretli iş seçenekleri de mevcut. İşverenler genellikle bir maaş ya da kâr-paylaşımı önerirler. Hatta bazı işverenler eğitmenlerin ekstra gelir elde etmesi için ekstra işler ayarlayabilirler örneğin enerji şifası, yaşam koçluğu ya da masaj terapisi gibi.

Birbirlerine bağlı bir topluluk

En büyük ve en güncel online yoga iş ilanlarının yanı sıra, Yoga Travel Jobs birbirlerine bağlı bir yoga sevenler topluluğuna sahip. Yoga Travel Jobs üyeleri, tecrübeli öğretmenlerden faydalı tavsiyeler alabilmenin yanısıra seyahat tavsiyeleri alabiliyor, fotoğraflarını paylaşabiliyor ve yol boyunca yeni arkadaşlar edinebiliyorlar.

Yoga Travel Jobs, hitap ettiği geniş ve aynı felsefeyi paylaşayn bir topluluğa alan sağlaması dolayısıyla çiğ gıda, vegan ve vejetaryen şefler, fotoğrafçılar ve işverenler için de yoga ile alakalı işlerini uluslararası bir alanda tanıtmaları için çok uygun bir mecra.

Sürekli öğrenme ve gelişme

Eğitime devam etmek ve bağlantılar kurmak, başarılı bir yoga kariyerinin ana parçası. Caroline Adams yazısında bunu şu kelimelerle vurguluyor:

Hayatın kutsal bir yolculuk. Bu değişmek, büyümek, hareket etmek, dönüşmek, vizyonunu sürekli genişletmek, ruhunu esnetmek, net ve derinlemesine görmeyi öğrenmek, sezgilerini dinlemek, yol boyunca her adımda zorluklara cesurca meydan okumaktır. Şu an tam olarak nerede olmak istiyorsan, doğru yoldasın. Ve bundan sonra, hayat hikayeni zafer, şifa, cesaret, güzellik, bilgelik, güç, haysiyet ve sevgiyle muhteşem bir masal haline getirerek ilerleyebilirsin.

Yoga Travel Jobs, hem öğrenci hem de daha iyi bir öğretmen olmaya yardımcı kapsamlı bir içerik sunuyor. Çeşitli uzmanlık gruplarına katılmak mümkünken üyeler grubunu da oluşturabilir ve benzer ilgilere sahip yoga severler ve eğitmenler ile birlikte bu alanı geliştirebilirler. Ayrıca blogda yer alan ilham verici makaleler okunabilir ve önde gelen yoga bloggerların röportajları da izlenebilir.

Yoga Travel Jobs üyesi olmak için

Hem ücretli hem de ücretsiz sunulan üyelik seçenekleri ile Yoga Travel Jobs’a üye olmak oldukça kolay ve hızlı. Ücretsiz olarak oluşturulan profil ve Yoga Visa ile iş arayabilirken işverenlerin iletişim bilgilerini görmek ve işe başvurabilmek ise Yoga Passport ile mümkün.

Yoga Passport yıllık 19€, 2 yıllık ise 28€. Her iki üyelik seçeneği de yoga işlerine başvuruda tam erişim sağlarken, Yoga Passport sahipleri ekstra topluluk özelliklerine de erişim fırsatına sahip oluyor. Bütün üyeler, profillerini özelleştirebiliyor, içerik paylaşabiliyor ve dünya çapında diğer yoga-severlerle iletişime geçebiliyorlar.

Gaia Dergi okurlarına indirimli Yoga Passport

Gaia Dergi okurları, Yoga Travel Jobs üyeliğini kendilerine özel indirimle alabiliyor. Üyelik kaydı sırasında “gaiadergi839” kodunu kullanarak yıllık 15€, 2 yıllık ise 20€’ya premium üyelik sahibi olabilirsiniz. 31 Aralık 2017’ya kadar geçerli bu fırsattan faydalanmak için hemen şimdi kayıt sayfasına gidebilir ve Yoga Passport sahibi olabilirsiniz.

Yoga Travel Jobs yogaseverler için dünya çapında en iyi yoga işlerini sağlamak konusunda eşşiz bir site. Yogaya yeni başlamış ya da deneyimli yoga hocaları için vazgeçilmez bir kaynak. Yolculuğunuzda bol şanslar.