2. Anadolu Sanat Jam toplaşması bu sene 3-7 Nisan arasında Antalya Sundance’te gerçekleşiyor. Sanatla ve yaratıcılığı ile kendi ilişkisini toplumsal dönüşüm için kullanmak isteyenler bir araya geliyorlar.

ASJ, Anasolu Jam’in içinden doğmuştur (detaylı bilgi için www.anadolujam.com). Farklı sanat dalları ile ilişkisi olan, başka bir dünya hayali kuran, sanatını değişim aracı olarak kullanan, toplumsal dönüşüm için çabalayan 30 özgün bireyin 5 günlüğüne bir araya gelmesini sağlayan bir topluluk oluşturma deneyimidir. Bunun yanında, Anadolu Sanat Jam kendisini sanat ile ifade eden kişiler için bir Jam’dir, bir sanat kampı değildir. Bir konferans, eğitim ya da seminer değildir.

Davet, kendisini sanatçı olarak tanımlayanlara, işinde yemek arasında karikatür yapanlara, okul arkadaşlarıyla müzik grubu kuranlara, sosyal girişimcilere, mutfakta mucizeler yaratanlara ve daha nicesine. Yaratıcılığın ve sanatın hayatınızda bir yeri olduğunu düşünüyorsanız ve okuduklarınız sizi heyecanlandırdıysa, davet tam da o heyecanı takip etmeye.

Neden mi?

Çünkü, bizi üzen şeyler kadar güzellikler de aynı anda olduğu için, her bir güzelliğin onurlandırılmayı hak ettiği için,

Çünkü, çeşitliliklerimizin bir ayrım değil, bir birleşme noktası bizi tamamlayan bir yanı olduğu için,

Çünkü, sanatla anlatılacak hikayeler hiç bitmeyeceği için.

Eğer destek olmak isterseniz;

  • Daha fazla insana ulaşabilmemiz için web sitemiz ve Facebook sayfamızı sosyal medya hesaplarını paylaşabilirsiniz.
  • Destek çağrımızı, destek olabileceğini düşündüğünüz kişilere iletebilir, sanat ile toplumsal dönüşüm alanındaki tanıdıklarınıza anlatabilirsiniz.
  • Organizasyon masrafları ve Jam katılımcılarına burs desteği için Anadolu Sanat Jam’i fonlayabilirsiniz.

Anadolu Sanat Jam, 3-7 Nisan arası Antalya, Tekirova, Sundance’ta gerçekleşecek. Son başvuru tarihi 15 Şubat. Katılım bedeli 950TL’dir. (Bu miktara konaklama, üç öğün yemek ve organizasyon bedeli dahildir.)

Başvuru ve daha detaylı bilgi için anadolusanatjam.com’u ziyaret edebilirsiniz.
Facebook sayfasını diğer duyurular için takip edebilirsiniz.