Okuma süresi: 2 dakika

Geçtiğimiz yıl Ankara’da hem önemli bir eksiği gidermek hem de yaz ayları için alternatif bir etkinlik olması amacıyla yola çıkılıp, BURN ana sponsorluğunda elektronik müziğin dünyaca ünlü isimlerini gerek havuz keyfiyle gerekse alternatif etkinliklerle birleştirerek Ankaralılara unutulmaz bir gün yaşatan Sonance Festival, 2017 hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

Fakat Sonance Festival’a 30 Ağustos 2017 kadar bir zaman varken bir ön gösterim yapmaya karar veren ekip, yeni bir sürprizi eğlence tutkunlarına sundu: A Taste of Summer!

A Taste of Summer, dünyadan ve Ankara’dan elektronik müziğin yine tanınmış isimlerinin bir araya geldiği ve özellikle tatile gidemeyen Ankaralıların havuz, müzik, sınırsız eğlenceyle de tam olarak yazın tadını çıkaracağı bir mini festival olarak tasarlandı. Festival bu yıl ilk olarak Kite’da başlamış, ardından havaların ısınmasıyla da farklı mekanlara geçen pre-partylerle, sonrasında renkli hallere bürünüyor.

16 Temmuz 2017’de Ankara Club Mirador İncek’te düzenlenen A Taste of Summer’ın ana sahnesinde Dubfire, Underworld, The Chemical Brother ve Depeche Mode gibi isimlere yaptığı remixlerle bilinen dünyaca ünlü techno isim Oliver Huntemann ile Brezilya’nın techno diyince akla gelen isimlerinden Victor Ruiz yer aldı ve katılımcıları coşturdu. Ankara’nın ünlü dj’lerinden UGR, Savrun Brothers, Çınar Uğurlu, Cem Vegas, Melisa Su da sahnede yerlerini aldılar.

Müziğin en üst seviyede olduğu festivalde; katılımcılar havuzun da tadını çıkarırken, yoga seansı, oyun parkları gibi chill alanlar da katılımcılara keyif verdi. Sanat sokağında ise başta kendi festival maskelerini yaptığı keyifli maske atölyeleri ve diğer alternatif atölyeleriyle Tosca Art & Design, hem gündüz hem de gece şovlarıyla Parafinn grubu ve 12 tasarımcının yer aldığı Tasarım Pazarı da ayrı bir nefes aldırdı.

Burn Sonance Festival, bu festivale doyamayan katılımcıları 30 Ağustos’ta yine Ankara Club Mirador İncek’te bekliyor olacak.

A Taste of Summer’dan diğer fotoğraf kareleri