“Ankara güzeldir” yayına başladı!

“Ankara Güzeldir” diyerek yola çıkıyoruz. Ankara’daki etkinlikleri duyuracağımız, Ankara kent kültürüyle ilgili yazılar, röportajlar, tanıtımlara yer vereceğimiz bir rehber olmasını murad ediyoruz Ankara Güzeldir’in.

Ankara’daki kültürel, sanatsal, sportif, bilimsel, politik eylem ve etkinliklerini; kolay ve hızlı takip edilebilecek bir sistem içinde paylaşacağız. Dinamik ve zengin içeriği birarada görebilmek için, öncellikli olarak internet sitemizin kullanımını öneriyoruz. Ancak sosyal medyanın etkililiğini bildiğimiz için de, Facebook, Twitter, Instagram ve Telegram hesaplarımızla; her etkinliğe, yazıya ve röportaja ulaşmanız mümkün olacak. Sosyal medya hesaplarımızdan Instagram hesabı, Ankara Güzeldir çalışmalarının duyurulduğu kurumsal hesap olarak kullanılacakken, diğer tüm hesaplarımızdan etkinlikleri takip edebileceksiniz.

Mekanlarda ya da sokaklarda biraraya gelmenin daha da değer taşıdığı bugünlerde, Ankara’nın güzelliklerini birlikte paylaşalım istiyoruz. Herkesin birbiriyle paylaştığı, birlikte ürettiği kolektif bir sistem Ankara Güzeldir. Bizler ve sizler diye ayrılmıyor, Ankara’da yaşama duygusunu, kıymetini üreten ve yaşayan herkesin parçası olduğu bir kolektifin adı Ankara Güzeldir.

Çünkü biliyoruz ki, Ankara bir anılar toplamı. Birlikte paylaşabilmek, güzel anılar bırakabilmek dileğiyle…


Ankara Güzeldir