Okuma süresi: 3 dakika

Çocukken cinsel istismara maruz kaldım ve gençliğimde tecavüze uğradım. Bu durum beni son derece karmakarışık bir hale getirdi ve derin intihar düşüncelerine itti. İçten gelen maneviyatı keşfettikten sonra 24 yaşında Hindu bir rahibe oldum ve uzun yıllar hayatıma yalnız devam ettim. Sorunlarımı görmezden gelmek (bkz. cinsellik, vb.) onları çözmedi, bu yüzden dünyaya yeniden başladım ve samimi ilişkilere geri döndüm. Evlendim, iki çocuğum oldu, boşandım ve nihayet anladım.

Benim hikayemin sadece o olduğunu fark ettim. Bir hikaye. Ve ben o hikayenin yazarıydım. Bu yüzden tekrar yazmaya karar verdim.

Kendi şehvetimin ve cinsel gücümün farkına vardım. Travmayı değil derinliği ve tutkuyu seçtim. Kendimi serbest bıraktım ve çoşkuyu buldum. Şimdi bunu sanat aracılığıyla başkalarıyla paylaşıyorum. Ve satışlarımın yüzde 20’sini cinsel saldırı ve insan ticareti mağdurlarıyla çalışan organizasyonlara bağışlıyorum. Ve diğer sanatçıların da kullanabileceği bir sanat galerisi kurdum. Çünkü bu sadece benim hikayem değil. Herkes paylaşacak ve hepimiz için çok daha güzel bir şeylerle yeni güne uyanacağız!

  1. Keşif

2. Beklemek

3. Kendisi

4. En Yaygın Mucize

5. Aydınlanma

6. Her Zaman Özgür Olduğumu Bildiğim An

7. Çekici

“Bu parça kendi portremin bir varyasyonu olarak yaratılmıştır. Her sene kendi doğum günümde kendime nasıl baktığımı kaydetmenin bir yolu olarak bir self-portre hazırlarım, ancak tuvalde hep ortaya çıkan şey,benim çok sıska, çok yaşlı, ya da çok birşeyler olup olmadığım gibi, kendi görünüşüm hakkında ne düşündüğüm oldu. “Luscious 37” başka bir böyle girişimdi, ancak nasıl hissettiğimi yaratmak için yapılmıştı. Toplumda kadınlar için vücut imgesi sıskaya,, seksiye, fotoşopluya ya da mükemmele odaklanır. “Luscious 37(Çekici 37)” şehvetle , pişmanlık duymaksızın kendini kabul ediyor. Resimde, kendi öz imajımın gerçekçi temsilini göstermek için gözlerim ve göğüslerim gibi gerçek vücut parçalarımın fotoğraflarını ekledim.’”

8. Kutsalın Dansı

9. Kucaklamak

Kaynak: Bored Panda