Sevgiliye ne hediye alınabilir?

361

İşte en zor olan sorulardan birini daha yanıtlamaya hazırlanıyoruz. Biz hazırız ya sizler hazır mısınız? Çok şirin gibi görünen ama aslında bir kabus olan sevgiliye ne hediye alınır karmaşasına bu yazımız ile artık bir son vermek istiyoruz. Özellikle özel gününüze az bir zaman kala harekete geçtiyseniz bu sizi çok daha korkutabilir ve oldukça da haklısınız. Ona en çok yakışan, en çok kullanacağı hediye ne olmalıdır? Bazen en ekonomik, bazen paraya acımadan yani kendi kriterinize göre sevgiliye hediye almak için harekete geçmek şart. Önemli olan ne aldığınız değil aslında önemli olan onu hatırladığınızı göstermektir.

Öncelikle sevgilinize ne için hediye aldığınızın önemi oldukça fazla. Diyelim ki bu kez vereceğiniz hediye yeni yıl hediyesi olarak sunuluyor olsun. Yeni yıl oldukça hareketli ve özel bir kutlamadır. Bu sebeple yılbaşı hediyeleri de bizce anlamlı ve özel olmalıdır.

Sevgiliye yılbaşı hediyeleri arasında elbette ki tasarım takvimler en başı çekiyor. Tüm yıl masasında kullanması için beraber çekilmiş olan fotoğraflarınızdan daha güzel ne olabilir ki?

Daha çılgın ve farklı bir hediye arıyorsanız o halde onun hakkında hissettiklerinizi en güzel şekilde dile getiren kartları da alıp hediye edebilirsiniz. Hatta ona hem çikolata hem ayıcık ve farklı hediyelerin olduğu bir sepet de hediye edebilir. Yani aslında siz hediye almak istediğinizde karşınıza birçok farklı seçenek çıkıyor olacak.

Sevgililer günü hediyeleri

Bir diğer zorlayan özel gün hediyeleri ise sevgililer günü hediyeleri oluyor. Siz gerek yok deseniz de etrafınızda ki herkes sevgiliniz acaba ne hediye almış diye bile hem sizi hem karşı tarafı sıkıştırıyor olacak. Dolayısı ile elbette sevgi bir hediye ile kanıtlanmaz ama küçük de olsa, onu hatırladığınızı gösteren bir hediye verebilirsiniz. Sevgililer günü hediyeleri biraz daha geniş bir seçenek içinden tercih edilebilir. Hem özel tasarım hediyeleri alabilir hem de ona hatıra kalması ve her zaman takması için hoş bir kolye ya da ayakkabı bile alabilirsiniz. Burada tamamen kişilerin beğenileri ve isteklerine göre gelişiyor olacak.

Bizler her zaman özel günler için hatırası kalan ürünler almanızı öneririz. Masasına koyup her gün görebileceği ya da ona sizi hatırlatacak hoş bir hediye tercih edilerek aşkınız her daim sıcak tutulabilir. Örneğin beraber resminizin olduğu bir kupa güzel bir tercih olabilir. İş yerinde artık çayını ve kahvesini sizin resminizin eşliğinde içmesi onu manevi olarak mutlu edecek ve aşkınızın her an yanınızda olmasını sağlıyor olacaktır.

Erkekler sevgililer günü hediyeleri konusunda daha rahat oluyorlar çünkü alınacak seçenekler oldukça fazla. Kadınlar yumuşacık bir pelüş ayıcık ile bile çok mutlu olurlar. Zaten amaç karşı tarafın onu düşündüğünü göstermesi değil midir? Ama konu erkek olunca kadınların işi biraz daha zor olabiliyor. Erkekler için çok fazla tasarlanılan sevgililer günü konseptli hediye bulmak zor olabiliyor. Hele bir de tasarım ürün arıyorsanız biraz aklınız karılabilir ama yine en sonunda seveceği bir hediyeyi bulacağınıza inanıyoruz.

Sevgiliye hediye konusu kısaca öyle çok kısa bir zamana sıkıştırılmaması gerekilen ve manevi duygularınızı ortaya çıkaran bir hediye olmalıdır. Bazen küçücük bir hediye karşı tarafı mutlu etmeye fazlası ile yetecektir. Onun isminin yazılı olduğu bir hediye onu ne kadar düşündüğünüzü ve önemsediğinizi gösterir. Alacağınız ürünü şık bir hediye paket içinde sunarak ona hediye edebileceksiniz.

Elbette hediye sizin sevginizin göstergesi olamaz ama onu düşündüğünüzün ufak bir göstergesi olabilir. Maddi olarak da kendinizi çok sıkmanıza gerek yok. 25 liraya bile harika bir şekilde sevgiliye hediye ya da yılbaşı hediyeleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye ne hediye alınabilirin sorusu biraz onu ne kadar iyi tanıdığınızda biraz da sizin manevi gücünüzde saklı bulunuyor. Sevgililer günü hediyeleri ve diğer tüm özel gün hediyelerinden beğendiğinizi satın alarak güzel bir yemek eşliğinde kutlamanızı yapabilirsiniz.

Tüm bunların yanında sevdiğiniz insana sevdiğinizi söylemeniz ona verebileceğiniz en büyük hediye. Hediye bahane, yemek bahane ama sevmek her zaman şahane!

Önceki İçerikKısa zaman içinde birbirlerinin en iyi arkadaşı olan Champy ve Morris ile tanışın
Sonraki İçerikCinsel istismardan kurtuldum, şimdi bedensel zevkleri çiziyorum