Gaia Dergi arşivlerini edinmek isteyenlerin çok sevineceği bir “kampanya” yaptı. Dergi sizden, kargo bizden dedik çıktık bir indirim yoluna.

Gaia’ya abone olmak artık 127,50 yerine 109 TL. Şimdiye kadar yayınladığımız 10 sayımızı edinmek ise 89 TL olarak yeniden fiyatlandırıldı.

Bugüne kadar “Param yok okuyamayacak mıyım?” diye arayan da oldu, “Bu ne paha siz bizi zengin mi sandınız” ve hatta “Çok ucuz; bu kaliteye 8 TL, yazık değil mi sizlere” diyen de. Parası olmayana biz yolladık, pahalı diyene indirim yaptık, ucuz diyene teşekkür ettik.

Çünkü biliyoruz ki kelimelerimiz satılamayacak kadar değerli ancak yerli olmayan kâğıtlar, baskıda kullanılan mürekkep ve ulaşımı sağlayan kargocular bizim gibi düşünmüyor.

Biz emeğimizi bir kenara bıraktık, okuyun yeter ki dedik. Dergi bizden kargo sizden, buyrunuz Gaia Dergi arşivlerine…

Mağazamıza buraya tıklayarak ulaşıp aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz veya içeriklere dair fikir sahibi olabilirsiniz. 

Gaia Dergi sosyal medyada resmen koşuyor. Kısa zamanda bu denli büyümemizi sağladığınız, bizi desteklediğiniz, takip ettiğiniz ve her daim yapıcı eleştirilerinizle yanımında olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Gaia Dergi’yi Facebook‘tan takip edebileceğiniz gibi, Twitter, Google Plus, Pinterest, Instagram, Linkedin ile de okuyabilirsiniz.