Okuma süresi: < 1 dakika

Herkese merhaba. Sokak hayvanlarına yapılan yardımlarımız dışında, İzmir Ekonomi Üniversitesi Hayvanseverler Kulübü olarak biz de kendi okul kampüsümüzde baktığımız, tedavi ettirdiğimiz, beslediğimiz 65 tane (henüz kısırlaşmayan hamile kedilerimizin doğacak olan minişleri dışında) kedimizin masraflarını karşılıyoruz.

Bizim için besleme biraz sıkıntı oluyor çünkü her gün sabah/akşam beslediğimiz dostlarımızın mamalarını bazen karşılayamıyoruz. Kendi imkânlarımızın yetemediği yerlerde, siz güzel meleklerin desteğine ihtiyacımız oluyor. Bunun için aracı olan Patifood Mama Kumbarası’na kayıtlıyız. Mama kumbarasının amacı, yapacağınız 5tl’lik 1kglık kedi/köpek maması bağışı ile (daha yüksek miktarlarda daha fazla mamalar da mevcut) Türkiye’nin her ilindeki yardıma muhtaç hayvanların mama desteğine katkıda bulunmanızı sağlamaktır. Bizim sayfamız bu linkte yer almaktadır:

Buraya tıkladığınızda karşınıza çıkan listenin biraz aşağısında yer alan 5 TL tutarındaki 1kg’lık kedi mamasına tıklayarak mama kumbaramıza bağışta bulunabilirsiniz. Bu arada, sokak hayvanlarına da yardım ediyoruz. Aklınızda soru işareti hiç kalmasın. Onlar var oldukça, sağlıklı/mutlu yaşadıkça biz var oluyoruz.

Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Hakkımızda daha çok bilgi sahibi olmak, tanımak, iletişime geçmek için kulüp sayfamıza göz atabilirsiniz.