Okuma süresi: 2 dakika

Yurt dışı eğitim danışmanlığı denildiğinde ilk akla gelen ve en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan ICES Turkey Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Merkezi, eğitimine yurt dışında devam etmek isteyen öğrencilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak adına kurulmuştur. ICES; lise değişim, üniversite, master/MBA, sertifika, diploma, dil okulları ve yaz okulu gibi farklı programlarda öğrencilerin istedikleri eğitim kurumlarına yerleşmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda yurtdışı eğitim danışmanlığı ile ülke dışında gönderdiği öğrencilere her açıdan destek olarak öğrencilerinin kendilerini geliştirmelerine ve geleceklerini inşa etmelerine katkıda bulunur. 12 farklı ülkede üniversite eğitimi; ABD, Kanada ve İngiltere’de lise eğitimi ve pek çok başka ülkede staj ve dil okulu imkanı içeren eğitim programlarına katılmanıza destek olur.

ICES ile Eğitimi Fırsata Çevirin!

Yurt dışında okumak daha iyi ve donanımlı bir eğitim almanın yanı sıra öğrencinin farklı ülkeler görmesini, yeni diller ve kültürlerle tanışmasını da sağlar. Farklı bir ülke, öğrencinin eğitimini olumlu anlamda etkileyecek ve sayısızca deneyim kazanmasına yardımcı olacaktır. Yeni bir dili akıcı bir şekilde konuşmak, anlamak ve o dilde yazılmış kitapları okuman için o dilin konuşulduğu ülkeye gitmeniz gerekir. Gittiğiniz ülkede yalnızca dil öğrenmekle kalmaz o ülkenin kültürünü, geleneklerini, coğrafyasını da öğrenebilirsiniz.

ICES ile yeni kültürlerle kaynaşmak, yeni yerler görmek, deneyim kazanmak ve dili yerinde öğrenmek isteyen öğrenciler; Almanya, Amerika, Rusya, Polonya, Kanada gibi pek çok ülke seçeneği arasından diledikleri ülkeyi tercih edebilir, çok daha aydınlık bir geleceğin ilk meşalelerini yakabilirler. Tercih öncesi eğitim danışmanları ile gidecekleri ülke ve okul hakkında ayrıntılı bilgi alarak çok sağlıklı karar verebilirler.

ICES Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Kişiye özel butik eğitim danışmanlığı veren ICES; öğrencinin kariyerini yönlendirmek, başarısını arttırmak ve maksimum hizmet verme amacı ile öğrencinin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmektedir. Firma, sadece öğrencilerle değil velilerle de iletişim halinde kalarak her talebinize olumlu dönüşler yapmaya özen gösterir. Özellikle veliler ile olan iletişimi sebebiyle kendini bir aile şirketi olarak tanımlayan ICES, öğrenci ve öğrenci velilerinin hayallerini empati kurarak, en doğru şekilde analiz eder. Bu hayallerin izinden giderek taleplerini en doğru şekilde karşılamak için çalışır.

Siz de geleceğinize şekillendirmek, yabancı dili ana diliniz gibi konuşmak ve iş hayatınızda pek çok kişiden bir adım önde olmak istiyorsanız ICES Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’na gelin, yarınlarınızı aydınlatın!