Okuma süresi: < 1 dakika

Büyüleyici doğası ve eşsiz tarihi dokusuyla dünyaca ünlü Likya yolunda; ruhuna, kalbine ve zihnine açılacak bir yolculuğa hazır mısın?

İlkbaharın en güzel demleri 17-21 Mayıs tarihlerinde, Türkiye’nin kendi dalında en profesyonel yoga eğitmenlerinin hazırladığı atölyelerle Lycian Yoga Fest Akdeniz’in incisi Kaş’ın yüksek tepelerinde doğayla iç içe katılımcılarını bekliyor. Festival boyunca, Likya yolunun en gözde etabı Kaş ve çevresini yürüyebilir, bu eşsiz coğrafyanın sana sunduğu aktiviteleri deneyimleyebilirsin. Bir ağacın gölgesinde meditasyon yapıp havuz başında dinlenmek veya doğa ve tarihi keşfetmek için yola çıkmak… Lycian Yoga Fest sana kendi ritmine göre seçenekler sunuyor.

Mis gibi bir bahar ayında, Kaş’ın köylerinde, doğayla dost tesislerde konaklayacaksınız. Yogayla Akdeniz dinginliğini yakalayıp, bahar çiçekleri eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle, ışık ülkesinin izinde Likya Yolu’nu keşfedeceksiniz. Kaş’ın ilçe merkezinde değil gerçek doğasının kalbinde olan benzersiz kamplarında konaklayıp, bu yolculuk esnasında yeni arkadaşlar, yeni fikirler, yeni yetenekler edinmek istersen yol seni çağırıyor.

Facebook sayfasından gelişmeleri takip