Okuma süresi: < 1 dakika

Gönüllü hayvanseverlerden oluşan bir sosyal sorumluluk projesi olan Doyuran Karaler‘i, sokak hayvanlarına ve barınaklara mama alınması karşılığında evlenecek çiftlere düğün fotoğrafları çekmesi ile tanımıştık. Savaş Çıkrak, ikinci sosyal sorumluluk projesi Okutan Kareler için kolları sıvadı.

Bu sefer de Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile bir araya gelerek eğitim ihtiyacı olan çocuklar için fotoğraf çekiyorlar. 

Uzun yıllardır medya sektöründe çalışan yönetmen Savaş Çıkrak, program yapımcısı-sunucu Ceren Akdağ, oyuncu ve fotoğraf gönüllüsü Cahan Azer çocukların okutulması karşılığında düğün fotoğrafları çekerek eğitime katkıda bulunacaklar… Siz de bu özel gününüzde bir çocuğun eğitimine destek vererek mutluluğunuzu ikiye katlayabilirsiniz…
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile birlikte yürütülen ‘‘Okutan Kareler’’ projesi için tek yapmanız gereken fotoğraf çekimleriniz karşılığında TOG’a 1,500 lira tutarında bağışta bulunmak. TOG, evlenecek çiftlerin yapacağı bağışlarla ihtiyacı olan çocuklarımıza öğrenim bursu vermenin yanı sıra, kötü durumda olan bazı okul binalarının tadilatını da üstlenecek.

okutan kareler 2

Okutan Kareler gönüllüleri kurucusu, Yönetmen Savaş Çıkrak ‘‘Daha önce Doyuran Kareler projesiyle birçok sokak hayvanına mama alımını sağladık ve bu bize daha çok projeler yapabileceğimizin sinyalini verdi. Okutan Kareler sosyal sorumluluk projesinde hedeflerimiz daha büyük… Tog’un desteğiyle beraber, çocuk okutulması karşılığında düğün fotoğraflarınızı çekmek için yola çıktık, ancak biz her türlü fotoğraf ihtiyacınızı elimizden geldiğince karşılamaya hazırız. Bize katılın birlikte daha fazla çocuğu okutalım” dedi.

Okutan Kareler hesapları:

www.okutankareler.com
facebook.com/okutankareler
Instagram.com/okutankareler
twitter.com/okutankareler