Sanatseverlere yeniden merhaba! Psychedelic Art Gallery ailesi yeniden toplanıyor ve bahara merhaba diyor.

Yurt dışında yaptığı etkinliklerin yanı sıra, Türkiye’de başlıca İzmir ve İstanbul’da birçok etkinlik düzenleyerek, Neon Festivalde pek çok sanatçının eserlerini katılımcılar ile buluşturan Psychedelic Art Gallery, geçtiğimiz temmuz ayında gerçekleştirdiği Co-In (Colours of Infinity) festivalinde geniş yelpazedeki psikeledik sanat dallarını bir araya getirmişti. İzmir/Pamucak’ta düzenlenen 5 günlük festival süresince katılımcılar hem sergiyi izleme şansını bulurken, bir yandan da çeşitli workshoplar ve gün boyu devam eden müzik ile birlikte bu ahengin bir parçası olmuşlardı.

Çalışmalarına hızla devam eden Art Gallery ailesi, yurt içi ve dışından birçok sanatçının katılımıyla gerçekleşecek sergi, müzik ve yoga, meditasyon, juggling gibi çeşitli atölye ve çalışmalara hız kesmeden davet ediyor. 31 Mart ve 1 Nisan’da İstanbul Roxy’de gerçekleşecek olan etkinlikte katılımcılar, bir yandan Cezzers ve Symbolico gibi live act’leri izleyebilecekken, bir yandan da birçok dj performansını dinleme fırsatını yakalayacaklar. Bunun yanı sıra Hakan Hisim, Esat Cavit Başak, Luminokoya, Jeff D. Zing ve daha pek çok sanatçının katılacağı sergiyi ziyaret edebilecekler.

Bu kültürün farklı renklerini bir araya getirmeyi amaçlayan Psychedelic Art Galley ailesi, sizleri 31 Mart ve 1 Nisan‘da psikedelik sanat dallarının kesişiminde yeniden buluşmaya çağırıyor!

Etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi için, facebook etkinlik sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sevgi ve ışıkla!