Okuma süresi: < 1 dakika

Bu sene 23-30 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleşecek olan 22. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali 3 Mayıs 2019 cuma günü Kuğulu Park’ta saat 18:00’da eğlenceli etkinlikleri ve sonrasındaki Aysun Töngür konseriyle siz basın mensuplarına ve sinemaseverlere festivalinin duyurularını yapacaktır.

1721 film başvurusu içinden seçilen harika filmlerin duyurularının yanında halen açıklanmamış bu seneki Genç Cadı ödülünün sahibi de 3 Mayıs 2019 tarihinde Kuğulu Park’ta yapılacak olan etkinlikte duyurulacaktır.

Bu sene bir ilk daha gerçekleştirecek olan festival dünyanın dört bir yanından gelecek olan kadın yönetmenlerin filmlerini gösteren kadın filmleri festivallerini ağırlayacak ve 3 mayıs akşamı bu festivalleri sizlerle paylaşılacaktır.

Festival bu sene sinema severlere film seçkileri ve panel ve atölyelerle 23-30 Mayıs tarihlerinden sinema ve sanatla dolu bir hafta geçirticektir.

Festivalimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve festivalin başlamasının heyecanını bizimle paylaşmak için 3 Mayıs 2019 tarihinden saat 18:00’da Kuğulu Park’a bekliyoruz.