3 sezondur Tv6 kanalında, Deniz Ali Tatar’ın yapımcılığı ve sunuculuğunda ekrana gelen sinema içerikli kültür sanat programı “6.Seans” bu hafta, yani 11 Mart Cumartesi akşamı, 60. bölümüyle ekranlara gelecek.

Her Cumartesi akşamı saat 18.00’da sinemanın nabzını tutan programda bu hafta İstanbul fırtınası esecek. Başarılı yönetmen Ferzan Özpetek’in vizyona yeni giren 11. uzun metrajlı filmi “İstanbul Kırmızısı” nın ekibinden Ferzan Özpetek, Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Nejat İşler, Mehmet Günsür ve Çiğdem Selışık Onat; filmden detayları, çekimleri ve karakterleri anlatacaklar.

Bu yıl 16’ncısı düzenlenen !F İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’ni takip eden Deniz Ali Tatar, festivalde izlediği 7 filmi yorumlayacak.

Sinemaseverlerle her Cumartesi 18.00’da Tv6 ekranlarında buluşmaya çalışan “6.Seans” ın daha önceki röportajlarını buradan izleyebilmeniz mümkün.

6. Seans 60. bölüm tanıtımı

6.SEANS – 60.Bölüm Tanıtım

6.Seans'ın yeni bölümüne, İstanbul Kırmızısı filminin yönetmeni Ferzan Özpetek ve filmin oyuncuları Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Nejat İşler, Mehmet Günsür ve Çiğdem Selışık Onat konuk oluyor! !F İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 2017 filmlerini Deniz Ali Tatar değerlendiriyor. 6.Seans, 60. yeni bölümüyle Cumartesi 18.00'da TV6 Ankara ekranlarında…

6.Seans paylaştı: 8 Mart 2017 Çarşamba