Okuma süresi: < 1 dakika

Covid19 ve hala içinde olduğumuz bu pek üzücü ve kaygı verici süreç ile birlikte interneti yeniden keşfettim sanki. Bu hissi paylaşan sadece ben değilimdir büyük ihtimalle. Bu arada o kadar çok kaynağı işaretledim ki bir anda dijital ortamda yapacaklarım birikti. Tabii bu beni mutlu ediyor, tüm bu tatsız ve aslında acı sürecin tek iyi yanı bu, ama pek çok şeyi gözden kaçırdığım da oldu. Sizin de dikkatinizden kaçma ihtimaline karşın İş Sanat’ın sitesinde gezebileceğiniz sanal sergileri kısaca hatırlatmak istedim.

Bu arada sanıyorum ki bunlar çok yeni uygulamalar değil ama dediğim gibi daha önce interneti çalışmak, okumak, film-dizi izlemek amaçlı kullanan ben, bu süreçte sanal dünyayı yeniden keşfettim.

İş Sanat’ın sitesindeki sanat galerileri kısmında yer alan, her biri ayrı keyiflendiren sergileri ise 360 derece görüntülerle gezebilirsiniz. Hem eğlenceli hem zevk veren bir deneyim.

Dört farklı ismin, birbirinden değerli sergilerinin linkinin yazının sonuna bırakıyorum. İyi hissedeceğinize eminim, kaçırmayın.

Sergileri gezmek için: Sanal Sergiler

Kapak görseli: İş Sanat