Okuma süresi: < 1 dakika

Her vücut üzerinde önceki bir ana veya jeste ait işaretler, yaralar, izler barındırır. “Cute (Skin)“ bugüne kadarki karşılaşmalarımızdan, kelimelerimizden, duygularımızdan, derimize kazınmış görülemez izlerin hikayesini anlatıyor. Derimiz dünya ile ilk temas noktamızdır. Sarar ve korur, emer ve salar, hükmeder ve katılır, dokunma sayesinde tanır, bilir, duyar ve iletişim kurar, kendini ifade eder, nefes alır, muhafaza eder ve nöbet tutar. Dev bir bez tuvalin arkasındaki gizli dansçının sürekli temasları, derinin iç hareketlerini, eğilip, bükülmelerini, derin kesik yaralanmalarını, bir değişim hikayesini, ayrılmaları, hatıraları ve görselleri seyirciye aktaracak. Derimizi değiştirmemiz, yenilememiz için gereken hikaye ile seyirciyi buluşturacak.

Cute (Skin) 19 Eylül 2019’da MSGSÜ Çağdaş Dans ASD Sahnesinde, 
Istanbul Fringe Festival kapsamında sahnede olacak, hemen yerinizi ayırtın! 

Yeni ve dinamik olanı kültür ve sanat yoluyla arayan, katılımcılarını yaratıcı bir atmosfere çağıran, Istanbul Fringe Festival’i için biletler tiyatrolar.com.tr’de satışta.

Aşağıdaki linkten festivaldeki gösterilerin detaylı bilgilerini inceleyebilir, tekli ve kombine bilet opsiyonlarına ulaşabilir ve kendi festival planınızı şimdiden oluşturabilirsiniz! 

Istanbul Fringe Festival 2019 Biletleri
Istanbul Fringe Festival 2019 Programı