İzmir’de yeşil girişimcilik eğitimi gerçekleşecek…

313

Pandemiyle birlikte her şeyin ne kadar da sınıfsal olduğunu bir kez daha anlayıp sömürü üzerine kurulu ve nasıl yaşamamız, ne yememiz gerektiğini söyleyen kapitalizmin iklime, doğaya yaptıklarını daha çok fark edince herhangi bir konuda düşünürken ekonomi temelli ilerlemek değişimin bir parçası gibime geliyor. O yüzden yeşil ekonomi, girişimcilik tarzı yaklaşımları oldukça değerli buluyorum.

Bunun için 16 Haziran tarihinde İzmir’de verilecek Yeşil Girişimcilik Eğitimi alana ve katılımcılara katkısının olacağına inandığım bir etkinlik. Eğitimin katılım formundaki eğitim ile ilgili bilgiler ise şu şekilde “*Yeşil Girişimcilik eğitimi, Green Focus for EntreComp projesi kapsamında 18-35 yaş arası gençler için düzenlenmektedir.
*Eğitim 11:30-15:30 saatleri arasında İzmir Bademler Doğal Yaşam Köyü’nde gerçekleştirilecektir. Eğitime tam zamanlı katılım beklenmektedir.
*Kontenjan 25 kişi ile sınırlıdır. Kayıt için formu doldurmanız gerekmektedir.
*Programın detayları ve ulaşım bilgileri hakkında bilgi paketi, başvuru sonrası katılımcılara iletilecektir.”

Eğitime kayıt için formu kullanıp belirtildiği üzere sonrasında detaylı bilgi elde edebilirsiniz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdC_EZ-HM9niJOkPiBtFQsF2ykT7sWqU0g2mvaLCI0QtqcTqg/viewform