2012 yılında Louisiana’daki şiddetli Isaac kasırgası sırasında küçük bir sincap, ağaçtaki yuvasından düştü ve ona sıcak bir yuva verecek iki insan tarafından şans eseri bulundu.

Aile sincabı kurtardıklarında bunun geçici bir çözüm olduğunu düşünüyorlardı, bu tüylü kemirgenin ailenin kalıcı bir üyesi olacağını hayal etmemişlerdi; fakat sevimliliğiyle aileye kendini benimsetmesi çok uzun sürmedi ve ismini Jill koydular.

Şu an kurtarıcılarıyla ve onların çok iyi anlaştığı kedi ve köpekleriyle birlikte yaşıyor. Jill kameraya verdiği pozlarla ve şirin hareketleriyle Instagram ünlüsü bile oldu. Evde serbestçe koşturabilen Jill, ayrıca bir çöp kutusunu tuvalet olarak kullanmayı öğrenecek kadar da akıllı. Kameraya poz vermeyi, evin diğer üyeleriyle birlikte takılmayı, oyuncaklarıyla oynamayı ve özellikle kuyruğunu çok sevdiğini de belirtmeden geçmeyelim.

photogenic-rescue-squirrel-jill-38 photogenic-rescue-squirrel-jill-72 photogenic-rescue-squirrel-jill-73 photogenic-rescue-squirrel-jill-75 photogenic-rescue-squirrel-jill-76 photogenic-rescue-squirrel-jill-83 photogenic-rescue-squirrel-jill-5 photogenic-rescue-squirrel-jill-18 photogenic-rescue-squirrel-jill-52photogenic-rescue-squirrel-jill-31photogenic-rescue-squirrel-jill-72photogenic-rescue-squirrel-jill-75photogenic-rescue-squirrel-jill-76photogenic-rescue-squirrel-jill-81photogenic-rescue-squirrel-jill-11
Kaynak: Bored Panda