Kurtarılan yavru kedi hastanedeki yaralı ve korkmuş hayvanlara kendine özgü yeteneğini kullanarak yardım ediyor

578.107

Sahipsiz yavru kedi, bir hayvan hastanesinde çok özel bir rol üstlendi. Yaralı ve korkmuş hayvanları gördüğünde onlara rahatlık sunarak iyileşme sürecinde yardımcı oluyor.

Yavru kedi Ron ile tanışın!

Northfield Hayvan Hastanesi

Ron, yabani kedi kolonisinden diğer 3 kedi ile birlikte kurtarılan 6 aylık bir kedi.

Northfield hayvan hastanesinin ortaklarından Jen Weston; onlara oldukça agresif ve endişeli bir kedi geldiğinde kimsenin taşıyıcısına yaklaşmasına izin vermeyince, Ron’un üstüne atladığını ve birkaç dakika içinde Ron ile birlikte hırlayarak oynamaya başladığını ve hatta daha sonra veterinerlerin kendisini tedavi etmesine izin verdiğini paylaştı.

O zaman, bu kızıl oğlanın sıkıntılı ve endişeli hayvanları sakinleştirici çok özel yeteneklerini hastanedeki personel fark etti. Ve onu “terapi kedisi” diye çağırmaya başladılar.

O küçük olabilir ama başkaları için büyük bir kalbi var.

Jen, “Ron diş hastalarımızı sıcak tutmak için bir terapi kedisi olarak iki katı kadar çalışıyor. Teknisyenimizin yavru köpeğinin dişi ile de ilgilendi” dedi.

Bu korumacı kızıl oğlan, hayvan sahipleri onunla birlikte ve onun etrafında olursa mırlayarak mutlu bir şekilde sarılmanın iyileştirici gücünü sunuyor.

Ron tüylü hastalara yakın ilgi ve biraz sevgi sunmaya istekli.

Şimdi bu tüylü hastalar onlara mırlamadan küçük Ron’un yanına sokularak kaçtıkları ameliyattan uyanıyorlar.

O, ara sıra kedi masajları ve büyülü güçleri ile iyileşmelerine yardımcı olup zor zamanlarını atlatmaları için de hep burada oluyor.

Ron, ihtiyacı olan hayvanlara karşı inanılmaz bir şifa gücü ile herkesi şaşırtıyor. Bu küçük kızıl oğlan sahip olduklarını vermeyi çok seviyor!

Ron, onlara yaptığı iyi bir bakımla bir hastayı rahatlatıyor.

Ron is so excited to be famous he is taking "requests." Do you require grooming during your stay?

Jen Weston paylaştı: 20 Ocak 2017 Cuma

KaynakLove Meow