Okuma süresi: < 1 dakika

Kamp yaparken ateş yakmak ve yiyeceklerinizi pişirmek artık çok kolay, bunu yapan FlashTorch Mini isimli bir el feneri, güçlü yapısıyla yolu aydınlatıyor bununla kalmayıp ateş yakmayı da sağlıyor.

FlashTorch Mini boyutu itibarıyla pek de küçük değil. Yaklaşık 21 santimetre boyundaki FlasTorch Mini, bir büyüğü FlashTorch’a göre göre yüzde 40 daha az yer kaplıyor.

2300 lümen gücünde olan el feneri, büyük bir salonda kullanılan projektörlerle hemen hemen aynı değere sahip. Parlak seviyesi istenildiği gibi ayarlanabilen FlashTorch Mini’nin şarjı en yüksek parlaklıkta 30 dakika dayanmakta.

Parlaklığı azaltıldığında ise kullanım süresi 100 dakikaya kadar çıkabilmekte. Parlaklığı en yükseğe alındığında kâğıt gibi kolaylıkla yanabilen nesneleri yakabilirken, aynı zamanda fenerin üzerine yerleştirilen bir tavayla yumurta pişirmek bile mümkün olabiliyor.

Eğer siz de ateş yakmak ve yiyeceklerinizi kolaylıkla pişirmek istiyorsanız FlashTorch Mini tam size göre. 199 dolara satışa çıkarılan el feneri, buradan satın alınabiliyor.

Kaynak: Log, GrindTv