Hobbit House Balat’ın projesine destek verin!

Çocuklar için karşılıksız iyilik mümkün, bir destek de sen yap!

Bir iyilik yaparsan bir çocuk değişir. Bir çocuk değişirse bir dünya değişir. Siz de dezavantajlı çocukların yemek başta olmak üzere kıyafet, okul ihtiyaçları, kitap, oyuncak, tiyatro, müze ve sanatın tüm renkleri ile tanışmasına katkıda bulunmak isterseniz desteklerinizi iletebilirsiniz.

Paylaş Kurtul – Karşılıksız İyilik Mümkün” projesiyle dezavantajlı tüm çocuklara, çocukluk hayallerini 12 aydır ‘0’ bütçeyle karşılıksız olarak veriyoruz. 12. aydayız ve 200 bine yakın çocuğumuzu (Dünyanın her yerinden ve ülkemizin her ilinden bize gönderilen 2. el eşyalarla) geri dönüşümden ‘0’ maliyetle giydirdik, oyuncaklandırdık, kitaplandırdık ve mümkün olduğunca onları doyurarak, tiyatro ve müzelerle buluşurduk. Çocuklarımızın geleceğine, sanatın bütün renklerini kullanarak katkıda bulunduk.

Şimdi sıra sizde

“Paylaş Kurtul – Karşılıksız İyilik Mümkün” projesine  destek olarak, binlerce çocuğun dünyasına dokunarak, karşılıksız iyiliğin bu dünyada yeşerme heyecanına ortak olabilirsiniz.

Size ihtiyacımız var! Çünkü:

İYİLİK kavramını alışılmışın dışına çıkararak hayatın tam ortasına sizlere bırakıyoruz, bu çocuklar iki mülkiyetsizin değil tüm toplumun hepimizin, gelin siz de geleceğin çocuklarına UMUT olun… Çocuklarımız için karşılıksız iyilik mümkün, başka bir gezegen mümkün,  hiç bir çocuk aç okula gitmesin, kıyafetsiz, kitapsız, oyuncaksız kalmasın, kültür ve sanattan mahrum olmasın, kırsaldaki tüm dezavantajlı okullardaki çocuklara ulaşabilelim ve hep birlikte UMUT olalım!

“Paylaş Kurtul – Karşılıksız İyilik Mümkün” projemizi hayata geçirirken geri dönüşümden, sürdürülebilir iyiliklerin mümkün olacağını ve projemizin başarıya ulaşacağını bizler biliyorduk. Geri dönüşümün ülkemizde henüz keşfedilmemiş bir hazine kimsenin işlemediği bir kaynak olduğunu biz biliyorduk. Severek ve inanarak çıktığımız bu yolculukta, şimdi sizlere güveniyoruz.

Gönülden  yürüttüğümüz çalışmalara (Hobbithousebalat – instagram ve facebook sayfalarımızdan bir göz atıp bizi inceleyebilirsiniz) “Paylaş Kurtul – Karşılıksız İyilik Mümkün” projemizle  Balat’taki iyilik evimizi (Hobbit House Balat) örnek model yaparak, önümüzdeki yıllarda da Türkiye’nin diğer bölgelerinde devam etmeye kararlıyız! Ancak sizin katkınız olursa geleceğimizin çocuklarına daha fazla UMUT olabiliriz. Fongogo’daki kampanyamızı desteklemenize ihtiyacımız var. Ne kadar katkıda bulunacağınız hiç önemli değil, yeter ki bu paylaşıma ve sevgiye ortak olun! Şimdiden herkese çok teşekkürler!

Unutmayın! Bir Çocuğa UMUT olursanız, bir Dünya değişir! Başka bir Dünya mümkün! Sevgiyle ve İyilikle kalın.

Bağış yapmak için lütfen tıklayın.