Geçtiğimiz aylarda Sacred Aeon Festival’in organizatörlerinden Serkan Kaan Kalgor ile keyifli bir söyleşi yapmıştık. Amaç, 04-09 Eylül 2018 tarihinde gerçekleşecek bu psychedelic festival hakkında ön izlenim edinmekti. O tarihlerde lokasyon, bilet fiyatları gibi konuları konuşmak için henüz erkendi. Biz de daha çok psychedelic kültür, Sacred Aeon’un felsefesi gibi konular hakkında konuşmuştuk. Bununla bağlantılı olarak Serkan bize Kozmik Köy Projesi gibi gerçekleşecek aktiviteler hakkında açıklamalar yapmıştı. Siz okumadıysanız bu röportajımızı okuyadurun, Sacred Aeon hakkında yeni haberler var.

Festival tarihinin nispeten yaklaşmasıyla birlikte etkinliğin yapılacağı yer ve bilet fiyatları da belli oldu. Rotamız Manavgat/ Antalya. Beş gün sürecek bu psychedelic müzik festivali Oymapınar Barajının yanında konumlanmış Botanik Park Palace isimli hotelde yapılacak. Festival sanatçılarını bu hotelin odalarında misafir edecek. Main Stage’in göl kenarına kurulması planlanmış. Alternatif Stage ise hotelin yüzme havuzunun bulunduğu alanda olacak.

Location Tour

Let's take a little tour around our Festival location. Hadi festival alanımızda küçük bir tur atalım.

Sacred Aeon Festival paylaştı: 10 Temmuz 2018 Salı

Rawar, Eartling, Technical Hitch, Suduaya, Fobi gibi birçok yabancı producer ve dj’in yer alacağı festivalin müzisyen kadrosu epey kalabalık. Sacred Aeon temelde bir müzik festivali olsa da etkinlik çeşitli eğitmenlerle bir araya gelebileceğiniz yoga sınıfları, çevre workshopları gibi aktivitelerle desteklenmiş. Görsel sanat kısmında ise Hakan Hısım gibi isimleri göreceğiz. Ayrıca Psychedelic Art Galeri sanatçılarının eserleri de alanı renklendirecekler arasında.

Güzel haber ise bu psychedelic müzik festivalinin ilk dönem biletleri hala satışta! 200 TL olarak belirlenen indirimli ön biletleri 1 Ağustos’a kadar banka havalesi yoluyla satın alabilirsiniz. Kredi kartı kullanmak istiyorsanız yine 1 Ağustos’a kadar Biletino’dan 230 TL karşılığında biletinizi temin edebilirsiniz. Bana sorarsanız, beş gün sürecek etkinlik için makul bir tutar belirlenmiş. Son günleri olan bu indirimi kaçırmamak lazım. 1 Ağustos’tan sonra ikinci dönem biletleri 300 TL olacak. Yok ben son ana kadar karar veremem diyorsanız kapıda biletleri 400 TL’den edinebilirsiniz.