Ana SayfaYaşamSağlıklı BeslenmeÜnlü oyuncu Jennifer Garner'ın vegan bebek gıdası markası: Once Upon a Farm

Ünlü oyuncu Jennifer Garner’ın vegan bebek gıdası markası: Once Upon a Farm

-

Jennifer Garner denildiğinde akla birbirinden güzel filmleri olan bir oyuncu geliyor. 13 Going On 30 (Keşke 30 olsam), The Odd Life Of Timothy Green (Timothy Green’in Sıradışı Yaşamı), Miracles from Heaven (Cennetten Mucizeler) ve daha bir çoğu… Evet o başarılı bir oyuncu; fakat bunun yanında o bir anne, bir sosyal adalet aktivisti ve aynı zamanda bir vegan ve organik bebek gıdası şirketinin (Once Upon a Farm) kurucu üyesi ve marka yöneticisi.

Kaliforniya merkezli Once Upon a Farm (Bir Zamanlar Çiftliği), her yaştan çocuğa nefis ve besleyici “çiftlikten aileye” yiyecekler sunma hayaliyle, Jennifer Garner’ın da aralarında bulunduğu dört ortak ile kuruldu. Misyonu, ebeveynlerin ve çocukların yararına olumlu sosyal değişim ve gıda adaleti için mücadele eden, bunları destekleyen lider organik bir aile gıda şirketi olmak. Bu misyon “daha sağlıklı ve mutlu bir dünyayı gelecek kuşaklara aktarma” amacını da taşıyor.

Once Upon a Farm, modern bir ebeveynin bebeğinin sağlıklı ve besin değeri yüksek yiyeceklerle beslenmesi konusunda aradığı her şeyi sağlıyor; çocukların bedenleri ve ruhları için en iyi besinleri sunuyor; ürünlerin içeriğinde hiçbir şekilde şeker veya koruyucu maddeler bulunmuyor ve bütün gıdalar sadece yerel ve organik üretim yapan çiftliklerden alınıyor.

Üretilen her şey vegan, organik, glutensiz, GDO’suz, BPA-free (BPA içermeyen ambalaj materyaliyle paketlenmiş gıdalar) ve soğuk basınçlı ambalaj sertifikalarına sahip.

 

Amerikan Beslenme Derneği ve Amerikan Pediatri Akademisi doğru uygulanan bir vegan beslenmenin bebekler, emzikliler, gebeler, sporcular ve çocuklar için uygun bir beslenme şekli olduğunu raporladı. Aynı kuruluşlar vegan beslenmenin çocukların büyüme ve gelişimlerine olumlu katkı sağladığını belirtiyor. Bebeklerin ve çocukların vegan beslenmesinde en önemli husus ise kusursuz bir beslenme planı hazırlanmış olduğundan emin olmak.

Çocuklarınızı lezzetli vegan yemekleriyle cezbetmek hakkında ipuçları için PETA.org ve PETAKids.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Once Upon a Time resmi sitesi

Kaynak: PETA 

SON YAZILAR

Neden vegan oldum?

“Neden vegan oldum?” sorusuna kısa cevabım; hayvanlara eziyet çektirmeden, onları öldürmek amacıyla üretmeden, doğaya zarar vermeden ve sağlıklı yaşamak için. Tüm bunlar insan üzerinde aynı anda...

Houston, bir çözümümüz var!: Hayvan çiftlikleri ve mezbahaların olmağı şefkatli bir dünya mümkün

Kocaayak bize iklim kaosuyla mücadeleye yardımcı olmak için neler yaptığını ve neden Veganuary'ye katılmayı seçtiğini anlatıyor. Veganuary, 200'den fazla ülke ve bölgeden katılımcılarla 2021 kampanyasında yarım...

What is Vegan tattoo? Vegan tattoo artist explains

Nowadays especially vegans hesitate about having tattoos that may contain animal derived products. In that case, there are some confusion about it. Due to explain...

Beş çayları: Önceliğimiz, öğretilmişliklerimizden kurtulmak

Kültürümüzün temelinde misafirperverlik yatar bizim. Geleni aç göndermeyiz. Kahvenin yanına bile mutlaka servis edilecek bir besin ekleriz. Beş çaylarımız vardır bizim. Kısırların, böreklerin, mercimek köftelerin,...
İpek Itır Can
İpek Itır Can
"Sen mavi bir tilkiydin, binmiştin mavi ata..."

ÇOK OKUNANLAR

95,278BeğenenlerBeğen
17,593TakipçilerTakip Et
22,156TakipçilerTakip Et
243AboneAbone Ol