Lauren Smith ve Calum Creasey, son beş yıldır 96 model VW karavanlarıyla Avrupa’yı dolaşıyor. Yolculuklarına İngiltere’den başlayan çift, sörf ve tırmanış yapacakları noktalara ulaşmak için yaklaşık 130 bin kilometre kat etti.

Yaz aylarında ya da buldukları her fırsatta yola çıkan Smith ve Creasey için macera 2011 yılında başladı. O zamandan beri yılın belli zamanlarında çalışarak yolculukları için gereken harcamayı karşılıyorlar, gelecek yılki planları ise işlerini bırakarak karavan hayatına devam etmek. Başlattıkları Kickstarter kampanyasıyla da karavanı iyileştirmek ve Stoked Ever Since adlı şirketleri için ilk adımı atmak istiyorlar, şirket şimdilik karavanda kurdukları küçük bir stüdyoda hayat buluyor.

rollinghome6

Stoked Ever Since film, fotoğraf ve dijital içerik ürettikleri yaratıcı bir oluşum ve öncelikli amaçları bu sektördeki insanları cesaretlendirmek. Kampanya için yayınladıkları tanıtım videosu ise The Rolling Home adını verdikleri kitabı tanıtırken yaratıcılıklarını da ortaya seriyor. Kitabın içeriğinde fotoğraflar ve illüstrasyonlar yer alıyor.

rollinghome7rollinghome1rollinghome5rollinghome2rollinghome8rollinghome4rollinghome3

Kaynak: The Plaid Zebra