Ana SayfaGüncelDevletin LGBTİ+ bireylere karşı kara-propagandası sonuç verdi: Fırat Kaya adlı şahıs işitme...

Devletin LGBTİ+ bireylere karşı kara-propagandası sonuç verdi: Fırat Kaya adlı şahıs işitme engelli eşcinsel bir kişiye şiddet uyguladı ve bunu sosyal medyada paylaştı!

-

AKP, MHP, BBP gibi faşist partilerin iktidarı elinde tuttuğu şu günlerde gerici saldırganlık en azgın dönemini yaşıyor. Kendi ailesinden, sülalesinden, arkadaşlarından ve çevresinden LGBT+ bireyler olduğunu bilmeden LGBT+ bireylere ateş püsküren, lanetleyen insanlar amaçlarına ulaştı. Birbirini gaza getirip durdular. Eşcinselleri, lezbiyenleri, transeksüel ve travestileri terörist olmakla suçladılar.

Faşistler, başkalarını görmeyenlerdir. Onların acılarını, taleplerini umursamayanlardır. Başkalarına onların istememelerine rağmen acı çektirenlerdir. Faşistler için yalnızca kendileri gibi olanın yaşama hakkı vardır.

Bu yüzden faşistler kendilerine oy vermeyene terörist der, kendileri ile aynı dili konuşmayana hain der, kendileri gibi sevişmeyenden nefret ederler. Herkes kendileri gibi olsun isterler. Bu modern-ilkel varlıkların var olduğu bir dünyada yaşamak gerçekten zor.

Son olarak gerçek bir pislik olan Fırat Delikanlı nickli faşist, AKP + MHP ve BBP’den aldığı güçle bir gence işkence ederek sosyal medyada yayınladı. Bu korkak şerefsiz varlık, Osmanlı ekolünü takip ediyor. Oysa Osmanlıda eşcinselliğin çok yaygın olduğunu, bazı padişahların ‘oğlan’ haremi olduğunu, erkek-erkeğe seksin de olduğu alemler yapılan ‘kahvehaneleri’ bilmiyor. Yani Osmanlı hakkında da bilgiye sahip değil. (dileyen daha fazlası için Osmanlı’da Oğlancılık adlı, resmi belgelere dayanan ve gerçekliği Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri tarafından tescillenmiş kitabı okuyabilir)

Fırat Delikanlı gizli eşcinsel olabilir. Gizli eşcinsellik, eşcinselliğini gizlemek değil, eşcinsel olduğunun henüz farkında olmama durumudur. Siz bilinç halinde olmasa da içgüdüsel olarak bunu hisseder ve bunla ‘savaşırsınız’. Aslında savaşınız kendinizledir ve nefretinizi kendini ifade edebilen eşcinsellere yöneltirsiniz. Dünyanın birçok yerinde eşcinsellere karşı ‘savaşırken’ sonradan eşcinsel olduğunu fark eden bir sürü insan vardır. (ABD eşcinsellikle mücadele derneği başkanı buna en büyük örnektir) Bu pislik herif de böyle bir şey yapıyor olabilir. Hatırlayın, ülkücü-alperenler LGBT+ bireylere karşı deli dolu saldırı düzenlerken bir LGBT+ yazar çıkıp ‘yattığımız eşcinsel ülkücüleri açıklarız‘ diye tehdit ettiğinde BBP’li Alperenler geri adım attı ve bir daha bu konuyu açmadılar. İşte böyle rezil bir dünya yaratıyorlar kendilerine, kendi ülküdaşlarının seviştiklerine saldırıyorlar. Normal bir ülküdaş diğer ülküdaşının sevgilisine saldırırsa kan çıkar. Ama ülküdaşın sevdiği eşcinsel ise kan çıkmıyor. Kadın olsa kan çıkardı. Sevgileri dahi sahte.

Faşizm kendini de vurur!

Üstelik bu varlıklar bu yaptıkları yüzünden kendi ailelerinde, çevrelerinde LGBT+ bireyler var ise bunların da kendilerini ifade etmelerini engelliyorlar. Yani faşizm en başta kendi çevresini vuruyor. Bu pislikler yüzünden milyonlarca LGBT+ birey sahte bir hayat yaşıyor ve bu pisliklerin koyduğu kurallara uymak zorundayız. Çünkü güç pisliklerin elinde. Örneğin ülkemizde aşırı dinci bir gazete var, bu gazete dinci olduğu için kadınlardan nefret ediyor ve kadınların sürekli dövülmesi gerektiğini destekleyen haberler yapıyordu. Sonunda bu gazetenin baş yazarının damadı gazetenin baş yazarının kızını öldürüp kayıplara karıştı. Faşizm faşistleri de vuruyor. Ayrıca gene ülkemizde aşırı dinci ve dinci olduğu için eşcinsellere nefret kusan bir gazetenin sahibi Kabe’de Kabe manzaralı 8 yıldızlı, yalnızca erkeklerin girebildiği bir otelde viagradan ölü bulunmuştu. Yani yıllarca eşcinsellere nefret kusan, eşcinsellerin öldürülmesini talep eden bir hayat yaşıyorsun ve öldüğünde senin de aslında eşcinsel olduğun ortaya çıkıyor. Kendi yarattığı faşist dünyada kendi gerçek kimliğini gizlemek zorunda kalmış zavallı bir insan… Üzülmemek elde değil.

Dünyanın birçok yerinde faşistler kendileri gibi olmayanlara saldırmış onları yok etmek istemişlerdir. Fakat faşistler orada ise biz de buradayız. LGBT+, insanlık tarihinde iktidarın anadan babaya geçişinden beri toplumda saldırı altındadır.

Faşistlerin son çırpınışları

Gençler artık faşistlerden bıktı. Faşist partiler faşistleri koruyor. Çocuğa tecavüz eden amca, takım elbise giydi diye iyi halden indirim alıyor. Bir kızı kaçırıp günlerce tecavüz ettikten sonra ölümüne sebep olan asker hakkında dava bile açılmıyor. Sosyal medyaya yüklediği videoda eşcinsel gence işkence eden pislik de gücünü AKP + MHP + BBP gibi insanlık düşmanı partilerden alıyor. Nasıl olsa devlet benim arkamda, ceza almam diye düşünüyor.

Fakat dünya değişiyor. Bir gün gelecek erkeklik anıtına dönüştürdüğünüz bu dünyayı gökkuşağı renklerine boyayacağız. Ve sizler çocuklarınızın suratına bakamayacaksınız. Hiçbir faşist gökkuşağının doğmasını engelleyememiştir.

Özellikle eşcinsellik neredeyse tüm hayvan türlerinde mevcuttur. Yani doğaldır. Doğal olmayan, doğal olandan nefret eden bir pisliğe dönüşmektir.

Başlık Fotoğrafı: meltem ulusoy / csgorselarsiv.org

SON YAZILAR

Yeni nesil ne diyor?

Her şey bir konuşmayla başladı. Bir arkadaşım yeni nesil sözcüklerden bahsediyordu. Konu hakkında konuştukça konuştuk. Dedim, bir yazı yazayım ben de, dergide de bulunsun. Çünkü...

“Gerçeği görüyoruz! Anayasa değişikliğine HAYIR diyoruz!

Feminist ve LGBTİ+ örgütlerin biraraya gelmesiyle kurulan Hepimiz için Anayasa Koordinasyonu "Birbirimizin elini bırakmıyoruz! Hiçbirimizi geride bırakmıyoruz! Anayasa değişikliğine HAYIR diyoruz!" başlıklı açıklamasıyla tüm toplumu...

Hataylılar 6 Ekim’de Meclis’te: #HatayıGör

6 Şubat depremlerinde en büyük yıkımı yaşayan Hatay'da depremin üzerinden geçen 8 aya rağmen hiçbir şey değişmedi. Barınma, beslenme, eğitim, sağlık ve ulaşım gibi en...

KAOS GL ve 17 Mayıs’tan anayasa açıklaması: Haklarımızı savunacağız

Depremle rafa kaldırılan Anayasa değişikliği, 2 Ekim 2023’te Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın yaptığı TBMM konuşmasıyla resmi olarak gene gündemimize girdi. Yapılmak istenenin hak ve özgürlükleri...
Kronstad
Kronstad
Özgürlük bireyin kendisinde başlar. Kavramak gerekir önce. Anlamak yetmez, bilmek yetmez. Kavrayıp şaşırmak gerekir. O zaman anlarız etrafımızı saran kölelik kafesinin nasıl da içinde olduğumuzu. Köle olmak istemiyorsak köle olmamayı öğrenmeliyiz. Eğer istersen asla köle olmazsın.

ÇOK OKUNANLAR

95,278BeğenenlerBeğen
17,593TakipçilerTakip Et
22,156TakipçilerTakip Et
243AboneAbone Ol