Okuma süresi: < 1 dakika

İnternet, yaşadığımız dünyadan belki de daha büyük… Bu yüzden online takip ettiğimiz birçok internet sitesini tek bir elde, derli toplu tutmak her zaman büyük kolaylık sağlıyor.

Türkiye’de Dwarf Planet tarafından hayata geçirilen Bundle adlı mobil haber uygulaması da global ve yerel önemli haber kaynaklarını birçok kategori üzerinden takip edebileceğiniz ve tek bir uygulama üzerinden kolaylıkla erişebileceğiniz bir sistem sağlıyor.

Ekonomi, eğlence, seyahat, teknoloji, sanat&tasarım, sinema, dergi ve daha birçok kategoriden güncel haberleri Bundle ile keşfedebilirsiniz. Ayrıca takip ettiğiniz kaynaklara ait yeni bir haber yayınlandığında telefonunuza bildirim gönderiliyor.

Webrazzi‘nin 13 Temmuz 2015 tarihli haberine göre; sadece Türkiye’de 2 milyon haber okunmasını sağlayan uygulama, aylık 3 milyon sayfa gösterimini ve 100 bin indirilme rakamını da geçmiş. Her kullanıcının günlük okuduğu ortalama haber sayısı ise 15.

Android ve iOS uygulamalarını indirip yazı okumanın kolaylığına erişin. Ayrıca, Bundle listenize “Gaia Dergi“yi de eklemeyi unutmayın.

gaia dergi, bundle 1

Başlık Fotoğrafı: futbolakademi.net