Ana SayfaEkolojiHayvanlar AlemiKelly ve kurt köpeği Loki'nin sevgi dolu seyahati tüm insanlığa ilham oluyor

Kelly ve kurt köpeği Loki’nin sevgi dolu seyahati tüm insanlığa ilham oluyor

-

Dünyayı keşfetmenin insanlar kadar hayvanların da ihtiyacı olduğunu savunan fotoğrafçı Kelly Lund, sevimli kurt köpeği Loki ile gerçekleştirdiği dostluk dolu maceralarını bizlerle paylaşıyor.

Loki adına açılan Instagram sayfasına baktığınızda birbirinden güzel maceralar ile harika bir dostluğa şahit olacaksınız.

Kolorado ve çevresinde gerçekleşen bu gezintide Loki’yi bazen uyku tulumunun içinde uyurken, bazen kamp ateşinin çevresinde arkadaşları ile takılırken, bazen de doğanın en huzurlu yanında kendisini dinlerken görebilirsiniz.

Loki’nin dostu Kelly Lund ise fotoğrafların hikayesini şöyle anlatıyor: “Sevgi dolu ve sıcacık bir yuva da olsa köpeklerin hayatını arka bahçeye ya da bir odaya hapsolarak geçirmelerinden nefret ediyorum. Nasıl insanların dünyayı keşfetme gibi bir ihtiyacı varsa aynı ihtiyacın hayvanlar için de geçerli olduğuna inanıyorum ve bu yüzden dostum Loki’yi bu gezintiye çıkardım.”

İkisinin de hâlinden son derece hoşnut olduğu bu görüntüler umarız birçok kişiye ilham kaynağı olur.

1DCIM101GOPRO3DCIM100GOPROG0151835.5678910111213141516kurt köpeği Loki

Kaynak: Bored Panda, Instagram

SON YAZILAR

THY yine bir kediyi kaybetti, yine sorumluluk almıyor

Daha önce defalarca yolcular ile seyahat eden evcil hayvanların kaçmasına ya da ölmesine sebep olan THY yeni bir skandala imza attı. 31 Ocak Pazartesi akşamı...

İstanbul Dolphinarium önünde yunus işkencelerine ve esaretine karşı protesto

Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri İstanbul Dolphinarium’u protesto ederek Burak Özgüner’i andı.

Avrupa’daki her beş kuştan biri yok olma tehlikesiyle karşı karşıya

Kuşların tehlike kategorilerini belirleyen ve neden yok olduklarını ortaya koyan, Avrupa Kuşları Kırmızı Listesi Güncellendi. Dünya Kuşları Koruma Kurumu, Avrupa genelinde 54 ülke ve bölgeden...

Bazı kentler, fotoğraf, kadınlar ve yolculuk

2013 yılında fotoğrafa olan tutkum beni uzun bir yolculuğa sürekledi. Güney Kurtalan Ekspresi'yle Diyarbakır'a gittim. Kıştı ve sırt çantamın içinde bilgisayarımı bile taşıyordum. Önce Ankara'da...
Şeyda Aslandoğan
Şeyda Aslandoğan
25 yaşında, 2013 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hemşirelik bölümünden mezun olup sanat tarihi okumak için İstanbul'a yerleşti. Şu anda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde sanat tarihi bölümü öğrencisi. Kültür & sanat, müzik, doğa ve fotoğraf konularına meraklı.

ÇOK OKUNANLAR

95,278BeğenenlerBeğen
17,593TakipçilerTakip Et
22,156TakipçilerTakip Et
243AboneAbone Ol