Manny adlı kedi selfie çekmeye bayılıyor, GoPro kameralarını okşamayı çok seviyor. Instagram kullanıcısı @yoremahm’a göre Manny bir fotoğraf çekimi sırasında kameraya dokunarak fotoğraf çekmeyi şans eseri öğrendi. Şans eseri selfie çekmeyi öğrenen kedi Manny şimdi ise çektiği fotoğraflar ile internet fenomeni oldu.

Bir köpek grubunun sürekli arka planda olması hakkında “Köpeklerin patronu o” diyor @yoremahm. Manny ile şans eseri tanışan @yoremahn, kedi dostu öldükten kısa bir süre sonra onunla sokakta karşılaşmış. O zamandan beri de birlikteler.

Şans eseri selfie çekmeyi öğrenen Kedi Manny internet fenomeni oldu Şans eseri selfie çekmeyi öğrenen Kedi Manny internet fenomeni oldu Şans eseri selfie çekmeyi öğrenen Kedi Manny internet fenomeni oldu Şans eseri selfie çekmeyi öğrenen Kedi Manny internet fenomeni oldu many Şans eseri selfie çekmeyi öğrenen Kedi Manny internet fenomeni oldu manny Şans eseri selfie çekmeyi öğrenen Kedi Manny internet fenomeni oldu Şans eseri selfie çekmeyi öğrenen Kedi Manny internet fenomeni oldu manny Şans eseri selfie çekmeyi öğrenen Kedi Manny internet fenomeni oldu

Kaynak: Bored Panda