Okuma süresi: 2 dakika

360 derecelik görüş açısı sağlayan Oasis adlı yeni nesil şeffaf çadırlar, gelecekte pek çok kişinin yol dostu olacağa benziyor.

Litvanyalı tasarımcı Vytautas Puzeras’ın tasarladığı Oasis adlı çadır, 360 derecelik görüş açısı ile eşsiz bir doğa manzarası sağlıyor.

Yemyeşil bir ormanın içerisinde huzur dolu vakit geçirip uyku için çadırınıza döndüğünüzde yıldız dolu bir gökyüzünü seyretmeyi hepimiz isteriz. Puzeras’ın tasarladığı şeffaf çadırlar tam da bu amaç için üretilmiş.

Puzeras tasarladığı ürünü şöyle anlatıyor: “Oasis’in içinde olduğunuzda oldukça özel bir duygu hissediyorsunuz. Rahat olun ve bir yağmur damlasıymış gibi kendinizi bulunduğunuz anın büyüsüne bırakın.”

Yeni nesil şeffaf çadırlar yıldız manzaralı huzurlu bir uykuyu ayağınıza getiriyorYeni nesil şeffaf çadırlar yıldız manzaralı huzurlu bir uykuyu ayağınıza getiriyorYeni nesil şeffaf çadırlar yıldız manzaralı huzurlu bir uykuyu ayağınıza getiriyorYeni nesil şeffaf çadırlar yıldız manzaralı huzurlu bir uykuyu ayağınıza getiriyorYeni nesil şeffaf çadırlar yıldız manzaralı huzurlu bir uykuyu ayağınıza getiriyorYeni nesil şeffaf çadırlar yıldız manzaralı huzurlu bir uykuyu ayağınıza getiriyor

Kaynak: Puzero 

Hazırlayan: Burak Avşar