Bir arabaya veya kamyonete bağlanabilen karavanlar hantal oluyor ve keşfedebileceğiniz yerleri sınırlıyor. Bu doğa dostu karavan, bisikletinize bağlanıp bisikletinizin ulaşabildiği her yere gidebilmesi ile diğer karavanlardan ayrılıyor.

Bu karavan uzun ömürlü, hafif ve içinde iki kişinin uyumasına elverecek büyüklükte. Sabah uyandığınızda, dört kişinin yemek yemesine ve dinlenmesine yetecek bir alan sağlamak için sadece yatağı katlayıp kaldırmanız yeterli. Yatağın altında, çeşitli malzemeleri veya besinleri saklamak için çok elverişli 300 litrelik bir depolama bölümü bile var.

Bisiklete bağlanabilen katlanır karavan doğa dostu ve kullanışlı 2Katlanabilir olması, yolculuğunuzu daha güvenli ve kolay yapabilmenizi sağlıyor. Kurulması yaklaşık üç dakika alıyor, çadır kurmak için gerekenden kesinlikle daha kısa bir zaman.

Wide Path Camper adıyla üretilen bu karavan isteğe bağlı olarak çeşitli ek özelliklerle donatılabiliyor. Belirli bir ücret karşılığında, daha kaliteli bir yatak seçebiliyorsunuz, elektrikle çalışan aletlerinizi şarj etmek için güneş pili olan bir karavan seçebilirsiniz, ikinci bir bisiklet için bağlantı ekleyebilirsiniz ve karavanınızın istediğiniz renkte üretilmesini tercih edebilirsiniz.

Bisiklete bağlanabilen katlanır karavan doğa dostu ve kullanışlı 1
Kaynak: My Modern Met