Doğuş bu sefer de Eddie Vedder ile çay içmek istiyor

630.94

Otostop yaparak 10.000 kişi ile çay içmeyi hedefleyen Doğuş Kökarttı‘yı şu haberi daha önceden okuyanlar hatırlayacaktır. İnsanların hikâyelerine katılmak için projesini evrensel bir paylaşım alanına dönüştürerek otostop rotaları oluşturuyor.

“A Tea With 10.000 People” projesi ile dikkat çeken Doğuş, şimdi de yeni projesi “A Tea With Eddie Vedder” projesi ile karşımızda.

Doğuş; Hard Sun, Society, No Ceiling, Rise, Long Nights, The Wolf, Guaranteed isimli müzikleri ile Into the Wild filmini çok daha etkileyici kılan ve Pearl Jam grubunun solisti Eddie Vedder ile çay içmeyi hedefliyor.

Eddie’nin dikkatini çekmeye ve teklifini kabul ettirmeye çalışan Doğuş, Petition Help internet sitesi üzerinden bir de imza kampanyası başlattı.

Bu tanışmayı tüm otostopçular adına gerçekleştirmek istediğini belirten Doğuş, herkesten projesi için yardım bekliyor. İmza atarak, kendi kişisel sayfalarınızda paylaşarak Doğuş’un Eddie ile buluşması için sen de köprü olabilirsin. Ayrıca #‎ateawitheddievedder hashtag’ini de paylaşımlarınıza ekleyebilirsiniz.

Dogus Eddie Vedder ile çay içmek istiyor

Gelişmeleri A Tea Eddie Vedder Facebook sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

a tea with eddie vedder 1