Ana SayfaYaşamYol TepenlerDoğuş bu sefer de Eddie Vedder ile çay içmek istiyor

Doğuş bu sefer de Eddie Vedder ile çay içmek istiyor

-

Otostop yaparak 10.000 kişi ile çay içmeyi hedefleyen Doğuş Kökarttı‘yı şu haberi daha önceden okuyanlar hatırlayacaktır. İnsanların hikâyelerine katılmak için projesini evrensel bir paylaşım alanına dönüştürerek otostop rotaları oluşturuyor.

“A Tea With 10.000 People” projesi ile dikkat çeken Doğuş, şimdi de yeni projesi “A Tea With Eddie Vedder” projesi ile karşımızda.

Doğuş; Hard Sun, Society, No Ceiling, Rise, Long Nights, The Wolf, Guaranteed isimli müzikleri ile Into the Wild filmini çok daha etkileyici kılan ve Pearl Jam grubunun solisti Eddie Vedder ile çay içmeyi hedefliyor.

Eddie’nin dikkatini çekmeye ve teklifini kabul ettirmeye çalışan Doğuş, Petition Help internet sitesi üzerinden bir de imza kampanyası başlattı.

Bu tanışmayı tüm otostopçular adına gerçekleştirmek istediğini belirten Doğuş, herkesten projesi için yardım bekliyor. İmza atarak, kendi kişisel sayfalarınızda paylaşarak Doğuş’un Eddie ile buluşması için sen de köprü olabilirsin. Ayrıca #‎ateawitheddievedder hashtag’ini de paylaşımlarınıza ekleyebilirsiniz.

Dogus Eddie Vedder ile çay içmek istiyor

Gelişmeleri A Tea Eddie Vedder Facebook sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

a tea with eddie vedder 1

SON YAZILAR

Bazı kentler, fotoğraf, kadınlar ve yolculuk

2013 yılında fotoğrafa olan tutkum beni uzun bir yolculuğa sürekledi. Güney Kurtalan Ekspresi'yle Diyarbakır'a gittim. Kıştı ve sırt çantamın içinde bilgisayarımı bile taşıyordum. Önce Ankara'da...

Bu Bir Hikaye Değildir! Bir İkona Veda

“İnsanlar seni üzdüğü için değil, onların seni üzmesine izin verdiğin için yazıyorsun. Fark etmez. Yazıyorsun diye sanma bu sana yetmez. Çek lisanı çek baba, çekelim....

Amacımız Türkiye’deki Dünya Mirası Sayısını Arttırmak !

2010 yılında seyahat etmeyi seven, bunu bir yaşam biçimi olarak benimsemiş ve ilgi alanları yurt içi ve yurt dışında özellikle UNESCO Dünya Mirası alanlarını gezmek...

Aziz Paul Yolu & Hür İnsan Üzerine Şiir

''Ey yolcu, yol hazırlığını yap ve koyul yola; şunu bilerek: Hür kişi sadece karakterinde hür olan kişidir.'' Epiktetos Yaşamın kendisinde umutsuzluk yoktur. Hiç gördün mü umutsuzluğa kapılıp...
Yeşim Özbirinci
Yeşim Özbirincihttp://www.wearethehippies.com
İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Muhabir ve editör olarak çalıştı. Son yıllarda çevre bilimine merak sardı. Gezmeyi ve kamp yapmayı seviyor.

ÇOK OKUNANLAR

95,278BeğenenlerBeğen
17,593TakipçilerTakip Et
22,156TakipçilerTakip Et
243AboneAbone Ol